دستور مهم پادشاهی عربستان؛ حمله به ایران در رسانه‌ها ممنوع است

روزنامه فرامنطقه‌ای ‘رای‌الیوم’ به نقل از منابع عالی رتبه عربستانی نوشت: دیوان پادشاهی عربستان به روزنامه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی این کشور در داخل و خارج عدم حمله به ایران و مذهب شیعه را دستور داده است.

نوشته روز دوشنبه این روزنامه، این منابع افزودند که دیوان پادشاهی عربستان به مشاور رسانه‌ای خود روز یکشنبه دستور صریح داده که در روزنامه ها و شبکه های نلویزیونی این کشور در داخل عربستان و خارج آن نباید حمله‌‌ای به ایران و مذهب شیعه صورت گیرد.

به گزارش نامه نیوز، منابع عربستانی همچنین اعلام کردند: این دستور شامل نویسندگان عربستانی که در رسانه‌های این کشور مشغول کار یا با آن‌ها همکاری دارند و نیز شامل شبکه‌های اجتماعی است.

روزنامه رای‌الیوم می‌افزاید که اعلام این دستور در چارچوب نزدیکی دو کشور ایران و عربستان صورت می‌گیرد و موفقیت در موسم حج و التزام به توافقات و تفاهمات که بین دو کشور صورت گرفته بود به تحریم حج از سوی ایران خاتمه داد.

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

نامه باشگاه پرسپولیس به رئیس صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حق پخش تلویزیونی نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما ارسال کرد. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سیدمجید صدری در ارتباط با...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *