ناظم الشریعه: سردار سلیمانی ابوذر زمان بود/ او در دل ایرانی ها جای داشت

 عکس سرمربی تیم ملی فوتسال گفت :حاج قاسم سلیمانی در دل مردم ایران بود چون جانش را برای حفظ آرامش مردم ایران و منطقه در کف دست خود قرار داده بود، او واقعا ابوذر زمان بود. 

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


سید محمد ناظم الشریعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس در مورد شهادت حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس اظهار داشت: سردار سلیمانی کسی بود که در قلب همه مردم ایران فارغ از هر جناح سیاسی بود مردم ایران او را دوست داشتند به این دلیل که جانش را در کف دست خود قرار داده بود. چه در دوران دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت و برای حفظ آرامش مردم ایران و منطقه از هیچ کوشش تلاشی دریغ نمی کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در یک کلام بگویم سردار سلیمانی ابوذر زمان بود و هیچ کسی نمی تواند جای خالی او را پر کند. البته ما در کشورمان دلیر مردانی داریم که به طور قطع مثل حاج قاسم برای حفظ امنیت ایران از هیچ کار و کوششی دریغ نمی کنند. من این ضایعه دردناک را به مقام معظم رهبری  و مردم ایران و منطقه تسلیت عرض می کنم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

پرسپولیس دومین تیم دریبل زن برتر آسیا شد+عکس

باشگاه پرسپولیس در رده دوم بهترین تیم های دریبل زن در لیگ قهرمانان آسیا 2021 قرار گرفت. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی بهترین تیم های لیگ قهرمانان آسی...