خارجی‌های سپاهان به زودی در تمرینات حاضر می‌شوند/ جلسه مهم مدافع زردپوشان با مدیران باشگاه

عکس  مربیان و بازیکنان خارجی سپاهان در اولین روز تمرینات نیم‌فصل دوم این تیم غایب بودند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرینات سپاهان برای مسابقات نیم‌فصل دوم روز گذشته در اصفهان آغاز شد که در این جلسه تمرینی بازیکنان و مربیان خارجی حضور نداشتند.

دستیاران پرتغالی امیر قلعه‌نویی قرار است امروز به تیم اضافه شوند و بازیکنان خارجی سپاهان نیز فردا به جمع سایر بازیکنان اضافه خواهند شد. محمد طیبی و مهدی ترکمان دو بازیکن تازه وارد سپاهان روز گذشته به همراه سایر نفرات تمرین کردند. 

در حالی که طی چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر جدایی محسن مسلمان از جمع زردپوشان اصفهان شنیده می‌شد اما این بازیکن روز گذشته به همراه سایر بازیکنان تمرین کرد تا به این شایعات پایان بدهد.

سعید آقایی مدافع چپ سپاهان که از گوشه و کنار صحبت‌هایی مبنی بر جدایی او شنیده می‌شود، در تمرین روز گذشته غایب بود. آقایی قرار است امروز در جلسه‌ای با حضور مدیران باشگاه شرکت کند و دو طرف برای ماندن یا جدا شدن این بازیکن شرایط را بررسی کنند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

پرسپولیس دومین تیم دریبل زن برتر آسیا شد+عکس

باشگاه پرسپولیس در رده دوم بهترین تیم های دریبل زن در لیگ قهرمانان آسیا 2021 قرار گرفت. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی بهترین تیم های لیگ قهرمانان آسی...