آخرین خبرها

دهقانی: امیدوارم در این روزهای تلخ باعث افتخار مردم شریف ایران باشیم/ مصدومیتم مساله مهمی نبود

عکس  هافبک تیم ملی امید ایران گفت: با وجود دوری از کشور به خوبی از شرایط موجود آگاه و مثل مردم ناراحت هستیم.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رضا دهقانی در خصوص آخرین شرایط تیم المپیک گفت: ابتدا شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی را به مردم شریف ایران تسلیت می گویم، ما با وجود دوری از کشور به خوبی از شرایط موجود آگاه هستیم. همه ما هم مثل مردم ناراحت هستیم و امیدواریم عملکردی در این رقابت‌ها داشته باشیم که در این روزهای تلخ باعث افتخار مردم شریف ایران باشیم.

هافبک تیم المپیک در ادامه عنوان کرد: تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و خوشبختانه شرایط مناسبی داریم. چند روز زودتر از سایر رقیبان به تایلند آمدیم و به آب و هوای شرجی اینجا عادت کردیم. رفاقت و همدلی بسیار خوبی بین بچه ها و اعضای تیم وجود دارد که با کمک خدا و دعای خیر مردم می تواند رمز موفقیت ما باشد.

دهقانی پیرامون مصدومیت خودش گفت: روز گذشته مصدومیتی داشتم که مسئله مهمی نبود و خوشبختانه امروز شرایط بسیار خوبی داشتم و بدون مشکل در کنار تیم تمرین کردم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

بررسی عملکرد جهانبخش| کاپیتان کشورمان هم گل زد و هم جزو بازیکنان برتر زمین شد +تصاویر

ستاره کشورمان در دیدار شب گذشته فاینورد نمایش خوبی داشت و توانست آمار خوبی از خود به ثبت رساند. بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته پانزدهم لیگ هلند، تیم فوتبال فاینور...