بختیاری زاده:گرفتن امتیاز از ازبکستان ارزشمند بود/ از موقعیت‌های از دست رفته ناراحت شدم

عکس  مربی سابق تیم ملی امید و سرمربی فعلی استقلال خوزستان می گوید امتیاز گرفتن از ازبکستان در اولین بازی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا آسان نبود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


سهراب بختیاری زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: ابتدا به حمید استیلی و شاگردانش به خاطر انجام یک بازی خوب تبریک می‌گویم. فکر می کنم همه ما از دیدن موقعیت های از دست رفته در این بازی بسیار ناراحت شدیم .چون لایق برد در اولین بازی بودیم و 3 فرصت مسلم گلزنی از دست رفت که ما را می توانست به پیروزی برساند.

مربی سابق تیم ملی امید اضافه کرد:امتیاز گرفتن از ازبکستان در اولین بازی جام برای ما کار بسیار سخت و ارزشمندی بود. به این دلیل که در فاصله کوتاه چند ماه قبل دو بار برابر این تیم شکست خورده بودیم و این شرایط به حریف شما یک برتری روحی محسوس می دهد. ازبک ها با این تصور وارد زمین شدند که ما این تیم را شکست داده ایم و دوباره آنها را شکست خواهیم داد، همچنین طبیعتا بین بچه های تیم ملی ما هم ترسی نسبت به رقیب وجود داشت. ازبکستان قهرمان دوره قبلی بازی ها است و فوتبال خوب و محکمی هم بازی می کند ، با این وجود من فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

نامه باشگاه پرسپولیس به رئیس صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حق پخش تلویزیونی نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما ارسال کرد. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سیدمجید صدری در ارتباط با...