بختیاری زاده:گرفتن امتیاز از ازبکستان ارزشمند بود/ از موقعیت‌های از دست رفته ناراحت شدم

عکس  مربی سابق تیم ملی امید و سرمربی فعلی استقلال خوزستان می گوید امتیاز گرفتن از ازبکستان در اولین بازی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا آسان نبود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


سهراب بختیاری زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: ابتدا به حمید استیلی و شاگردانش به خاطر انجام یک بازی خوب تبریک می‌گویم. فکر می کنم همه ما از دیدن موقعیت های از دست رفته در این بازی بسیار ناراحت شدیم .چون لایق برد در اولین بازی بودیم و 3 فرصت مسلم گلزنی از دست رفت که ما را می توانست به پیروزی برساند.

مربی سابق تیم ملی امید اضافه کرد:امتیاز گرفتن از ازبکستان در اولین بازی جام برای ما کار بسیار سخت و ارزشمندی بود. به این دلیل که در فاصله کوتاه چند ماه قبل دو بار برابر این تیم شکست خورده بودیم و این شرایط به حریف شما یک برتری روحی محسوس می دهد. ازبک ها با این تصور وارد زمین شدند که ما این تیم را شکست داده ایم و دوباره آنها را شکست خواهیم داد، همچنین طبیعتا بین بچه های تیم ملی ما هم ترسی نسبت به رقیب وجود داشت. ازبکستان قهرمان دوره قبلی بازی ها است و فوتبال خوب و محکمی هم بازی می کند ، با این وجود من فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۳+۱ شد +عکس

با اعلام رسمی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، سهمیه لیگ قهرمانان آسیا سال 2023 برای ایران به 3+1 رسید. بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که با تو...