تساوی بدون گل پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در بازی دوستانه

عکس  بازی دوستانه پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت پرسپولیس، دیدار دوستانه تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۱:۳۰ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی آغاز شد.

پرسپولیس در این بازی با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، مهدی ترابی و علی علیپور وارد میدان شد.

نفت مسجدسلیمان هم با این نفرات وارد زمین شد: سوشا مکانی، پیام ملکیان، سعید کریمی، حامد نورمحمدی، مجید عیدی، علیرضا علیزاده، میثم نقی زاده، حسین ابراهیمی، صادق صادقی، عماد میرجوان، احمد الجبوری

در دقیقه ۲۵، وحید امیری روی یک پاس عمقی خوب با دروازه‌بان حریف تک به تک شد که شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۲ پاس امیری درون محوطه جریمه نفت به علیپور رسید که شوت پای چپ او را مکانی مهار کرد. نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم محمدحسین کنعانی، محسن ربیع خواه و محمد نادری به ترتیب به جای سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی و محمد انصاری وارد زمین شدند.

در دقیقه ۵۰ پاس عمقی امیری در گوشه محوطه جریمه به علیپور رسید که شوت پای چپ او از زاویه بسته به تیر دروازه خورد و به زمین برگشت.

در دقیقه ۵۵ مهدی ترابی روی حرکتی که شگرد دارد بعد از دریبل یک نفر در عرض محوطه جریمه حریف پیش رفت و با یک شوت فنی زیبا دروازه نفت را نشانه رفت که مکانی به خوبی از زیر تیر دروازه توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۶۲ حسین ماهینی به جای مهدی شیری وارد زمین شد. در دقیقه ۷۰ سعید حسین‌پور و احسان حسینی به جای فرشاد احمدزاده و شجاع خلیل زاده به زمین آمدند.

این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani