درخشان: اولین بازی امید خیلی سخت بود/ به صعود این تیم به المپیک امیدوارم

عکس  یک کارشناس فوتبال گفت: بازی با ازبکستان،‌ دیدار اول تیم ما در این تورنمنت بود که این رویارویی‌ها همیشه خیلی سخت است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد تساوی یک بر یک تیم امید مقابل ازبکستان اظهار داشت: بازی‌های اول همیشه سختی‌های خود را دارد و نمی‌توان به نتیجه ایراد گرفت. احساس می‌کنم تیم ما نفرات خوب و با کیفیتی دارد و تنها ایرادش، دیدارهای تدارکاتی کم است. 

وی افزود: اگر تیم امید خودش را پیدا کند، قطعا شرایط خوبی خواهد داشت. بازی دوم‌مان با کره جنوبی سخت‌تر از رقابت با ازبک خواهد بود. به همین خاطر امیدوارم در این بازی بهتر کار کنیم و پیروز شویم و البته از فرصت‌های گلزنی‌مان بهتر استفاده کنیم. 

درخشان درمورد اینکه چرا تیم ما فرصت‌های خوب گلزنی را از دست می‌دهد، عنوان کرد: نداشتن تجربه کافی و همچنین عدم برگزاری بازی تدارکاتی زیاد می‌تواند در این مساله تاثیرگذار باشد. 

وی درمورد اینکه تیم امید می‌تواند به المپیک صعود کند یا خیر، گفت: تیم بسیار خوبی داریم و امیدوارم که با این تیم، طلسم صعود به المپیک را بشکنیم. بازیکنان این تیم پتانسیل زیادی دارند و فکر می‌کنم توانایی صعود به المپیک را داشته باشیم. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

پرسپولیس دومین تیم دریبل زن برتر آسیا شد+عکس

باشگاه پرسپولیس در رده دوم بهترین تیم های دریبل زن در لیگ قهرمانان آسیا 2021 قرار گرفت. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی بهترین تیم های لیگ قهرمانان آسی...