صیادمنش، یکی از ۸ بازیکن برتر روز نخست انتخابی المپیک

 عکس صیاد‌منش یکی از 8 بازیکن برتر روز نخست مسابقات انتخابی المپیک شد.

بخش المپیک و پرالمپیک مجله خبری ورشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، با انجام نخستین سری از مسابقات مرحله انتخابی فوتبال المپیک 2020 در قاره آسیا، سایت فاکس‌اسپورت آسیا 8 بازیکن برتر رقابت‌های انجام شده را برگزید که نام اللهیار صیادمنش در این جمع دیده می‌شود.


این سایت در مورد فوروارد تکنیکی و کم‌سن کشورمان نوشت: صیادمنش که به تازگی 18 ساله شده و در فوتبال ترکیه فعالیت می‌کند، با توجه بسیار علاقمندان به این تورنمنت آمد و در مصاف با تساوی یک بر یک برابر ازبکستان در زمین حضور یافت.


این رسانه افزود: صیادمنش در نیمه نخست تمرکز خود را کاملا روی حمله معطوف کرد اما همچنان در ادامه بازی به تلاش خود ادامه داد تا فضای زیادی را در اختیار سایر هم‌تیمی‌هایش بگذارد و آنها را در کوران بازی قرار دهد.


در دیدار انجام شده پس از آنکه کوبیلوف دقیقه 39 از روی نقطه پنالتی ازبکستان را پیش انداخت اما رضا دهقانی دقیقه 58 گل تساوی را به ثمر رساند.انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام


قهرمانی زیر 23 سال آسیا| صیادمنش:می‌خواهیم در بازی دوم برنده شویم

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

پرسپولیس دومین تیم دریبل زن برتر آسیا شد+عکس

باشگاه پرسپولیس در رده دوم بهترین تیم های دریبل زن در لیگ قهرمانان آسیا 2021 قرار گرفت. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی بهترین تیم های لیگ قهرمانان آسی...