۴ میلیون یورو همچنان روی دوش قدوس سنگینی می‌کند

عکس  یک رسانه سوئدی اعلام کرد که هافبک ایرانی آمیان فرانسه همچنان تحت فشار است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت «fotbolldirekt» سوئد، سامان قدوس، ستاره سابق استرشوندس سوئد و بازیکن کنونی آمیان بعد از اتمام محرومیت 4 ماهه خود دوباره برای تیم فرانسوی بازی کرد ولی با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند اما قدوس در این بازی نمایش خوبی داشت و یک چراغ سبز از فرانسوی ها گرفت. او همچنین 43 میلیون کرون( 4میلیون یورو) نیز جریمه نقدی شده بود و همچنان این رقم سنگین روی دوش این بازیکن سنگینی می کند.

قدوس تابستان گذشته ابتدا با اوئسکا اسپانیا به توافق رسید و قراردادی را نیز امضا کرد اما بعد از آن بلافاصله به آمیان فرانسه پیوست. این اقدام هافبک ایرانی باعث شد تا باشگاه اسپانیایی علیه هافبک ایرانی به فیفا شکایت کند و در نهایت محرومیت 4 ماهه و جریمه 4 میلیون یورو برای قدوس به همراه داشت.

هافبک ایرانی به این جریمه سنگین اعتراض کرد و هنوز حکم نهایی بابت پرداخت این جریمه نیامده است. باشگاه استرشوندس نیز با بحران مالی همراه است و اعلام کرده زیربار پرداخت بخشی این جریمه نمی رود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

پرسپولیس دومین تیم دریبل زن برتر آسیا شد+عکس

باشگاه پرسپولیس در رده دوم بهترین تیم های دریبل زن در لیگ قهرمانان آسیا 2021 قرار گرفت. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی بهترین تیم های لیگ قهرمانان آسی...