رقیب اسکوچیچ بی سواد و قدیمی لقب گرفت + عکس

سرمربی تیم ملی عراق به دلیل کسب نتایج ضعیف لقب بی سواد و قدیمی گرفت.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال عراق یکی از رقبای ایران در انتخابی جام جهانی 2022 است که نتوانست نتایج خوبی را با گذشت 6 بازی از این تورنمنت بگیرد.

عراق قبل از این مسابقات دیک ادووکات سرمربی سرشناس هلندی را آورد که مدت ها بود از دنیای مربیگری دور شده بود. شیرهای بین النهرین با گذشت 6 بازی تنها 4 امتیاز کسب کردند در رده چهارم جدول گروه اول مسابقات انتخابی قرار دارند.


حیکم شاکر سرمربی سابق تیم ملی عراق انتقادات تندی را علیه سرمربی وقت تیم ملی این کشور کرد و گفت: ادووکات لایق نشستن روی نیمکت تیم ملی عراق نیست. او یک مربی بیکار و قدیمی است که اصلا سواد آنالیز بازی ها را ندارد. نتایج بد و بازی های دور از شان فوتبال عراق نتیجه تصمیمات اشتباه فدراسیون فوتبال است.

وی افزود: اگر آسمان به زمین هم بیاید تا زمانیکه عدنان درجان(رئیس فدراسیون عراق) باشد من روی نیمکت تیم ملی نمی نشینم. تیم ملی نیاز به اصلاحات گسترده دارد.

شاگردان اسکوچیچ در این گروه اکنون با کسب 16 امتیاز صدرنشین است و تنها 2 امتیاز برای راه یابی به جام جهانی 2022 قطر نیاز دارد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

نامه باشگاه پرسپولیس به رئیس صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حق پخش تلویزیونی نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما ارسال کرد. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سیدمجید صدری در ارتباط با...