بررسی عملکرد لژیونرها|قائدی بدون خطا و آمار صددرصدی/بازی متوسط نوراللهی+عکس

دو بازیکن ملی پوش کشورمان در بازی شباب الاهلی مقابل النصر در لیگ برتر امارات عملکرد رضایت بخشی داشتند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته از هفته دهم رقابت های لیگ فوتبال امارات، شباب الاهلی میهمان النصر بود و این بازی در شرایطی که تا دقایق پایانی با برتری یک بر صفر شباب الاهلی همراه بود در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.


در این بازی مهدی قائدی ستاره سابق استقلال تک گل تیمش را به زیبایی هر چه تمام تر در دقیقه 63 به ثمر رساند. تک گل النصر هم توسط توزه در دقیقه 87 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. قائدی در شرایطی موفق به گلزنی شد که از دقیقه 59 وارد میدان شده بود و تنها پس از 4 دقیقه تفاوت را رقم زد.

احمد نوراللهی هافبک فصل گذشته پرسپولیس نیز در این بازی از ابتدا در ترکیب شباب الاهلی حضور داشت و 90 دقیقه برای تیمش بازی کرد.

*قائدی ستاره شباب الاهلی

عملکرد این دو بازیکن ملی پوش کشورمان در این بازی نشان می دهد که قائدی با وجود حضور کم عملکرد درخشانی داشته است. هافبک ریزنقش ایرانی با کسب امتیاز 7.8 از 10 دومین بازیکن برتر تیمش لقب گرفت.


قائدی در این بازی 31 دقیقه بازی کرد یک گل به ثمر رساند و پاس گلی نداد. نکته جالب از آمار این بازیکن ایرانی دقت پاس و شوت بالای او است. قائدی 4 پاس در این بازی داده که هر 4 تا به مقصد رسیده و این بدان معناست که صددرصد پاس هایش درست بوده است.


همچنین ستاره ایرانی تنها یک شوت به چارچوب النصر داشته که تبدیل به گل شده و این نیز به معنای این است که صددرصد شوت هایش موفقیت آمیز بوده است.

*عملکرد رضایت بخش نوراللهی

اما در مقابل احمد نوراللهی با کسب 6.7 امتیاز جزو بازیکنان متوسط شباب الاهلی در این بازی بود. ستاره سابق سرخ پوشان پایتخت 90 دقیقه بازی کرد و گلی به ثمر نرساند و پاس گلی نداد. با نگاه به آمار این بازیکن در دقت پاس ها خوب بوده و 77 درصد پاس هایش به مقصد رسیده است.


این درحالیست که قائدی در چند بازی گذشته افت کرده بود که غالبا نوراللهی خوش می درخشید ولی در این بازی 30 دقیقه برای ستاره سابق استقلال کافی بود تا به دوران اوج برگردد و ستاره میدان شود.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani