قربانی: با کارت ویدیو کلوپ می‌شود در لیگ یک بازی کرد/ تیمی می‌سازم که یقه همه را می‌گیرد

سرمربی تیم فوتبال رایکای بابل گفت: شما یک لیگ دارید که با کارت ویدیو کلوپ می‌شود در آن بازی کرد ولی دیروز کل نیمکت ما را به سکوها فرستادند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیروز قربانی در خصوص دیدار تیمش مقابل ویستا توربین گفت: در نیمه اول خوب کار نکردیم، بر خلاف بازی قبل که ما بردیم و من ناراضی بودم ولی در این دیدار از تلاش بازیکنانم راضی هستم.

وی با بیان این موضوع که داوری افتضاح است اظهار داشت:داوری که هر 2 تیم از آن ناراضی باشند بد است. باید این تابو را بشکنیم که داوران را در خانه امن قرار بدهیم که هیچکس از آنها انتقاد نکند. او سوت‌هایی می زد که بازی را از دست تیم ما در می‌آورد.تیم ما دنبال برد بود ولی سوت‌های داور بازی تیم ما را خراب کرد.

سرمربی رایکای بابل خاطرنشان کرد: کل ایران دیدند که پنالتی اتفاق نیفتاد، من از آن ته دیدم که اصلا خطایی نشد ولی او پنالتی گرفت و آن اتفاقات افتاد.امیدوارم داستانی پشت این قضایا نباشد. سازمان لیگ به جای اینکه همه کار کند تا قوانین فقط در بابل اجرا شود لطفا به همه چیز رسدگی کند.

قربانی تاکید کرد: شما یک لیگ دارید که با کارت ویدیو کلوپ می‌شود در آن بازی کرد ولی دیروز کل نیمکت ما را به سکوها فرستادند که کارت اعضای تیم ما صادر نشده است. امیدوارم همه جا این قانون اجرا شود. این روند برگزاری بازی ها نیست که فقط قوانین برای تیم‌هایی است که قدرت مالی ندارند.

وی ادامه داد: 13 بازیکن دارم که کارت 4 بازیکن من هنوز صادر نشده است. به دلیل زمین تمرین ما که چمن  مصنوعی است هر هفته 3-4 بازیکن را ندارم. به شرف بازیکنانم درود می‌فرستم چون 7 بازی کردیم فقط یک باخت متحمل شدیم. تیمی که دارم یقه همه تیم‌ها را خواهد گرفت. رایکای بابل از هفته دهم به بعد شکل واقعی می‌گیرد و از هفته بیستم مشخص می‌شود که چه تیمی به لیگ برتر صعود می‌کند.

سرمربی رایکا خاطرنشان کرد:من دوست دارم مشکلات را در خانواده حل کنم، من، مدیریت باشگاه، بازیکنان همه در یک جهت حرکت می‌کنیم، از تماشاگرانمان تشکر می‌کنم که با صدای بلندشان از پشت دیوارها به تیم ما روحیه دادند. به آنها قول می‌دهم رایکا تیمی شود که همه از بازی اش لذت ببرند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani