مشاور رییس جمهور: در حق نفت آبادان بی‌مهری شده است/ برزیل ایران وضعیت خوبی پیدا می‌کند

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: در سال های اخیر بی‌مهری های زیادی در حق تیم صنعت نفت شده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرگزاری فارس، سعید محمد در حاشیه حضورش در اردوی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: صنعت نفت تیمی ریشه دار و از سرمایه‌های ورزش و فوتبال کشور است و باید خیلی بیش از پیش حمایت شود.  در سال های گذشته در حق این تیم خیلی بی مهری شده است.

وی افزود: مسئولیت اصلی تیم با منطقه آزاد اروند نیست اما به عنوان حامی کمک می‌کنیم. برنامه ریزی کردیم و همراه با عزیزی خادم به اردوی صنعت نفت آمدیم. مسئولان باشگاه هم حضور داشتند. درباره اینکه به چه صورتی می‌شود وضعیت تیم را بهبود داد همفکری کردیم تا از شرایط فعلی بهتر شود.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در گفت و گو با سایت باشگاه صنعت نفت آبادان عنوان کرد: امیدواریم صنعت نفت امسال در لیگ وضعیت بهتری پیدا کند. هرچند در ابتدای لیگ نتایج خوبی نگرفته اما با کمک هایی که خواهیم کرد و انگیزه‌ای که بچه های این تیم دارند برزیل ایران وضعیت خیلی خوبی پیدا می‌کند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

نامه باشگاه پرسپولیس به رئیس صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حق پخش تلویزیونی نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما ارسال کرد. بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سیدمجید صدری در ارتباط با...