آخرین خبرها

رزاق‌پور: امیدوارم سولدو برخی مسائل فوتبال‌ مان را کمتر ببیند/ اسکوچیچ به امثال من دلگرمی می‌دهد

هافبک تیم فوتبال تراکتور گفت: سولدو از فوتبالی آمده که بازیکنان بیشتر روی کارهای فنی تمرکز دارند و امیدوارم برخی مسائل را در ایران کمتر ببیند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
ابوالفضل رزاق‌پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال تراکتور مقابل پدیده در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: بازی‌ خوبی بود و کامل توپ را در اختیار داشتیم و هجومی کار کردیم. خدا را شکر سه امتیاز این بازی خانگی را به دست آوردیم. خوشبختانه روند رو به رشد تیم در این دو هفته سبب می‌شود خود را برای برای دیدارهای بعدی با انگیزه بیشتری آماده کنیم.

وی درباره اینکه ظاهرا زونیمیر سولدو شوک مثبتی در تراکتور ایجاد کرده که این تیم با وجود کسب فقط 3 امتیاز در چهار دیدار ابتدایی‌اش، در دو هفته اخیر چهار امتیاز به دست آورده است، توضیح داد: ابتدا باید از زحمات فیروز کریمی و کادرش برای تیم تشکر کنم. آمدن سولدو شوک مثبتی به تراکتور داد و سبب شد روند تمرینات ما بهتر شود. وی از لحاظ فنی، روحی و ذهنی خیلی روی تیم کار می‌کند تا روز به روز پیشرفت کرده و خود را آماده‌تر کنیم. نشانه‌های این کار هم در دو بازی اخیر مشخص شد زیرا از نظر تیمی و آمادگی جسمانی وضعیت خیلی بهتری نسبت به قبل داشتیم.

بازیکن تیم تراکتور تصریح کرد: سولدو در دیدار با سپاهان و پدیده از دو سیستم مختلف استفاده کرد و این کار جای امیدواری دارد که تیم را با شرایط مختلف آماده می‌کند. طبق هر مسابقه تمرین خاصی را انجام داده و با آنالیز خوب نسبت به حریف، با سیستمی که این مربی درنظر دارد بازی می‌کنیم. عملکرد تیمی تراکتور در این دو مسابقه خوب بود و توانستیم نتایج خوبی به دست آوریم. امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم.

رزاق‌پور درمورد درگیری‌های در جریان بازی تراکتور و پدیده توضیح داد: بین دو نیمه اتفاقاتی افتاد اما من از صحنه دور بودم و وقتی به ورودی رختکن رسیدم دیدم سر و صدایی ایجاد شده است. درگیری خاصی ندیدم اما ظاهرا در جریان بازی بحثی پیش آمد که سبب شد در بازگشت به رختکن عوامل دو تیم با هم جر و بحث کنند. طبق آنچه شنیدم بازیکنانی که در جریان این درگیری بودند پیش از شروع نیمه دوم و در راهروی رختکن با هم روبوسی کردند و این مشکل حل شد. در کل این تنش‌ها در فوتبال طبیعی است.

وی درباره تعجب سرمربی کروات از این تنش‌ها، گفت: وی در سطحی کار کرده که شاید کمتر چنین اتفاقاتی بیفتد و بازیکنان بیشتر فکرشان روی کارهای فنی است. امیدوارم سولدو بیشتر از این چنین مسائلی در فوتبال ما نبیند و با آنها آشنا نشود.

هافبک تراکتور درمورد اظهارنظر سولدو مبنی بر نیاز این تیم به جذب بازیکنان جدید، عنوان کرد: این بحث از ابتدای فصل بود. حتی کادرفنی قبلی هم درنظر داشتند تیم را تقویت کنند زیرا بازیکنان باکیفیت و خوبی که یک تا دو سال کنار هم بازی کرده و عملکرد مشخصی در تراکتور داشتند در پایان فصل از ما جدا شدند اما برخی مسائل مثل بسته بودن پنحره نقل و انتقالاتی سبب شد آنگونه که باید تیم ما تقویت نشود. قطعا سولدو هم طبق نظر خودش بازیکنانی را به باشگاه معرفی خواهد کرد و امیدوارم هرچه خیر و صلاح است اتفاق بیفند. باید بازیکنان باکیفیتی به تیم اضافه شوند که سبب پیشرفت روند فنی تیم و حتی خود ما شوند.

رزاق‌پور درباره وضعیت خودش در هفته‌های اخیر توضیح داد: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و از وقتی سولدو به تراکتور آمده همه خیلی بهتر و باانگیزه‌تر تمرین می‌کنیم تا در سال جام جهانی بهترین عملکرد را داشته باشیم. من هم مثل همه بازیکنان می‌خواهم بهترین بازی‌ها را انجام بدهم تا شانس خود را برای رسیدن به پیراهن تیم ملی امتحان کنم. خوبی کار این است اسکوچیچ و دستیارانش همه بازی‌ها را به خوبی می‌بینند و این موضوع برای نفرات جوانی مثل من سبب دلگرمی می‌شود. خودم این رویه را در پیش گرفتم و از اول فصل هدفم این بود بهترین عملکرد را با پیراهن تراکتور داشته باشم تا بتوانم از این تیم به لباس تیم ملی برسم. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

بررسی عملکرد جهانبخش| کاپیتان کشورمان هم گل زد و هم جزو بازیکنان برتر زمین شد +تصاویر

ستاره کشورمان در دیدار شب گذشته فاینورد نمایش خوبی داشت و توانست آمار خوبی از خود به ثبت رساند. بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته پانزدهم لیگ هلند، تیم فوتبال فاینور...