اسپانسر نود شفاف‌سازی کرد؛ به فیگو ۳۹۲ میلیون دادیم نه ۵۰۰ میلیون

اسپانسر برنامه نود درباره ماجرای پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان پول به لوییز فیگو جهت حضور در این برنامه تلویزیونی شفاف‌سازی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از اینکه لوییز فیگو برای ویژه برنامه نود که مخصوص قرعه کشی جام جهانی بود به ایران آمد، شایعه شد که این برناهم برای حضور فیگو در ایران ۵۰۰ میلیون تومان پول به این چهره مطرح فوتبال جهان داده است. این ماجرا سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی لیلا اوتادی هم در صفحه اینستاگرام خود به این ماجرا واکنش نشان داد و از پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان پول به فیگو حسابی انتقاد کرد. او حتی مدعی شد که هزار یورو هم بابت نگهداری سگ لوییز فیگو در طول پخش برنامه نود، پرداخت شده است.
اما امروز شرکتی که اسپانسر برنامه نود است از هزینه هایی که اخیرا برای این برنامه کرده پرده برداری کرد. این شرکت بورسی در نامه شفاف سازی که برای سازمان بورس ارسال کرده، هزینه هایی که از اول مهر ماه تا ۱۸ آذرماه امسال برای برنامه نود کرده را ۸۱۹ میلیون تومان اعلام کرد که ریز این هزینه ها به شرح زیر اعلام شده است:
*امور جاری برنامه نود برابر با ۳۲۷ میلیون تومان.
*حضور فیگو در برنامه نود برای قرعه کشی جام جهانی ۳۹۲ میلیون تومان.
*پرداختی های سازنده برنامه ۱۰۰ میلیون تومان.
با این شفاف سازی مشخص شد همان طور که فردوسی پور گفته بود، رقم پرداخت شده به لوییز فیگو بابت حضور در برنامه نود، با آن رقمی که همه جا صحبت از آن می شد متفاوت است. حالا باید دید افرادی که با قاطعیت حرف از هزینه ۵۰۰ میلیون تومانی حضور فیگو در برنامه نود می زدند، برای این موضوع چه جوابی دارند.


۴۳ ۴۳

لوییس فیگو,برنامه تلویزیونی 90

درباره‌ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.