آخرین خبرها

نشست مدیران پرسپولیس برای تدارک اردوی سرخپوشان در دوحه

عکس مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور جمعی از معاونان و مدیران تیم و باشگاه به منظور بررسی آخرین اقدام‌ها در جهت برپایی اردوی دوحه و هماهنگی‌های نشست ویژه‌ای را تشکیل داد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، غروب روز یکشنبه به ریاست محمد حسن انصاری‌فرد ،مدیرعامل، نشست ویژه‌ای برای بررسی اقدام‌های صورت گرفته در ارتباط با برپایی اردوی دوحه طبق برنامه سرمربی و هماهنگی برای مواردی که باید انجام شود برگزار شد.

در این جلسه افشین پیروانی، مدیر تیم، حسین خبیری معاون اجرایی باشگاه، امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه و محمد امام‌وردی، مدیر امور ورزشی باشگاه نیز حضور داشتند.

در این نشست ضمن چک شدن کلیات و جزییات برنامه‌های اردو، مقرر گردید حسین خبیری و امیر علی حسینی برای اطمینان از فراهم بودن امکانات لازم، چک لیست برنامه‌ها و هماهنگی‌های نهایی، چند روز زودتر از کاروان تیم راهی دوحه، پایتخت قطر شوند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

بمب خبری؛ خیز آرسنال برای شکار ستاره تیم ملی ایران+عکس

باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهاجم ملی پوش پورتو پرتغال است. بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت «sportsmole» انگلیس، باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهدی طارمی مهاجم ملی پوش...