هشدار باشگاه پرسپولیس به متخلفین فضای مجازی

 عکس باشگاه پرسپولیس به افرادی که در فضای مجازی از نام این باشگاه استفاده می‌کنند هشدار داد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از حمایت هواداران درخواست کرد افرادی که در شبکه های اجتماعی نسبت به استفاده از عناوین شبهه برانگیز چون؛ باشگاه یا کانال رسمی، در نام گذاری صفحات و کانال ها استفاده می کنند به منظور رفع سوء برداشت ها و جلوگیری از بروز مشکل برای باشگاه، نسبت به ایجاد تغییر نام مناسب اقدام کنند.

باشگاه پرسپولیس همواره قدردان حمایت های هواداران خود در عرصه های مختلف از سکوها تا شبکه های اجتماعی است. هواداران به اشکال گوناگونی حامی تیم محبوب خود هستند و‌‌لی از افراد معدودی که از عناوین «رسمی» یا «باشگاه پرسپولیس» استفاده کرده و ‌به پیام‌های باشگاه‌ برای تغییر نام‌ ترتیب اثر نداده اند بار دیگر  درخواست می کند نسبت به تغییر نام‌ صفحه اجتماعی خود اقدام نمایند.

بر این اساس، باشگاه پرسپولیس از معدود افرادی که در نامگذاری صفحات و کانال های خود از عناوینی چون «باشگاه»، «رسمی» یا مواردی از این دست در ضمیمه نام پرسپولیس استفاده می کنند، می خواهد نسبت به تغییر این عناوین اقدام نمایند. چنین مواردی شائبه رسمی بودن مطالب مندرج در این صفحات و منتسب بودن آنها به باشگاه را ایجاد می کند. به همین دلیل، بسیاری به اشتباه آن ها را اطلاع رسانی یا مواضع رسمی باشگاه تلقی می کنند. تاکنون از این ناحیه مشکلاتی برای مجموعه پرسپولیس به وجود آمده است. به این ترتیب با توجه به مصوبات‌، در صورت عدم اصلاح این عناوین، باشگاه برای حفاظت از منافع پرسپولیس و هواداران، اقدام مقتضی را به عمل خواهد آورد.

در پایان ضمن قدردانی از تلاش های همه رسانه های محترم و هوادران فعال در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، تاکید می شود، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس که با همین عنوان قابل جستجو است، کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در تلگرام و صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام دارای تیک اصالت و توییتر تنها مراجع رسمی انتشار اخبار از سوی باشگاه پرسپولیس و بیانگر نظرات رسمی مجموعه باشگاه هستند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani