ادعایی در مورد مربی ناموفق اسپارتا؛ استراماچونی به استقلال باز نمی‌گردد

عکس  یک رسانه جمهوری چک عنوان کرد آندرا استراماچونی به تیم استقلال تهران باز نخواهد گشت.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استاربه گزارش خبرگزاری فارس، سایتIDNES در گزارشی به وضعیت سرمربی ایتالیایی چند ماه گذشته تیم آبی پوش پایتخت پرداخت.


این رسانه عنوان کرد ماجرای جنجالی مربی 43 ساله و تیم ایرانی‌،‌ از آنجایی شروع شد که مسائلی در پرداخت دستمزد وی و همکارانش بوجود آمد. پس از آن به نشانه اعتراض وی اقدام به ترک ایران کرد و حاضر نشد به تیم بازگردد. مدیریت استقلال نیز به وی اعلام کرد روی حضورش حساب نمی‌کند.


در ادامه این گزارش سایت مذکور، به چالش‌های که برای مربی ایتالیایی در مدت حضورش نزد استقلال پیش آمد، اشاره کرد.


از این رو نوشت که در هفته نخست فصل جاری، استراماچونی به خاطر نبود مترجمش،‌ هیاهو ایجاد کرد. بعد تیم ایرانی را تهدیدکرد از آن خارج می‌شود. او دلیل آورد که بازیکنان مورد نظرش به خدمت گرفته نشده‌اند. پس از چند هفته استراماچونی به طور پنهانی به ایتالیا رفت. او در مصاحبه‌هایش عنوان کرد که دستمزدش به حساب او واریز نشده و به این خاطر دست از همکاری کشیده و به ایران بازنخواهد گشت.


در ادامه این گزارش  به تلاش‌های که از طریق سفارت ایران در ایتالیا برای بازگشت وی شد، اشاره کرد.


این رسانه البته عنوان کرد در زمان مربیگری وینفرید شفر، سرمربی آلمانی سابق تیم نیز همین مشکلات وجود داشت.


در بخش پایانی سایت چکی عنوان کرد استراماچونی در زمانی که مربیگری تیم اسپارتاپراگ این کشور را داشت،‌ بازیکنان گران‌قیمت زیادی را به خدمت گرفت اما نتوانست موفق و سربلند عمل کند.انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام


وزارت ورزش شرط غیرمتعارف استراماچونی را نپذیرفت/ پایان سردرگمی هواداران استقلال تا عصر امروز

درباره‌ی abdolnabi solimani