آخرین خبرها

گاردین: چلسی جهانبخش را نادیده گرفت و ضربه خورد

عکس  نشریه معروف انگلیسی در تحلیل خود از بازی برایتون با چلسی نوشت: شاگردان لمپارد وجود هافبک ایرانی برایتون را نادیده گرفتند و در نهایت ضربه خوردند.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، روز گذشته در آغاز سال جدید میلادی و از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، برایتون در ورزشگاه خانگی خود میزبان چلسی بود و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار علیرضا جهانبخش از ابتدا نیمکت نشین بود و از دقیقه 68 به جای موی وارد میدان شد. وی که در هفته گذشته موفق به گلزنی برای تیمش شده بود، از انگیزه بالایی برخورددار بود و موفق شد در دقیقه 84 با ضربه قیچی برگردان دیدنی گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند.

نشریه «گاردین» انگلیس امروز در تحلیل خود از این بازی نوشت: چلسی وجود علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون و تعویض طلایی پاتر را نادیده گرفته و به همین خاطر ضربه خورد. لمپارد برای تجهیز تیمش در زمستان 150 میلیون پوند درنظر گرفته است. در این بازی چلسی علیرضا جهانبخش با یک ضربه قیچی برگردان شاگردان لمپارد را مغلوب کرد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

بمب خبری؛ خیز آرسنال برای شکار ستاره تیم ملی ایران+عکس

باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهاجم ملی پوش پورتو پرتغال است. بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت «sportsmole» انگلیس، باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهدی طارمی مهاجم ملی پوش...