برگزاری اردو تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال ایران در شهرستان جم

عکس  مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اردو ۴ روزه تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال کشورمان به میزبانی شهرستان جم برگزار خواهد شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جم، محمد اسدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی ایران در شهرستان جم اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده با فدراسیون فوتبال ایران، مقرر شد اردوی تیم ملی زیر ۱۳ سال ایران در جم برگزار شود.

مدیر تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال ایران افزود: این اردو با شرکت بازیکنان انتخابی از استان‌های نیمه جنوبی کشور در شهر جم برگزار می‌شود و از میان آنان نفرات اصلی تیم ملی انتخاب می‌شوند.

وی بیان کرد: در این اردو تعداد ٣١ نفر از استان‌های اصفهان ، بوشهر ، هرمزگان ،چهار محال بختیاری ،کهکیلویه و بویر احمد، کرمان، کیش و فارس، سیستان و بلوچستان ، ایلام و خوزستان حضور دارند.

اسدی با اشاره به پتانسیل‌های بالای شهرستان جم در برگزاری اردوهای تیم‌های ملی افزود: جم به واسطه هوای مطبوع پاییزی، امکانات رفاهی و ورزشی که در استان دارا می باشد می‌تواند میزبان اردوهای سایر رده‌های تیم ملی فوتبال باشد و امیدواریم در آینده ظرفیت‌های شهرستان به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری یک اردوی ۴ روزه در جم در حال انجام است و از تاریخ ۱۶ دی‌ماه تا ۱۹ دی ماه این اردو به میزبانی شهرستان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: برنامه‌های متنوعی برای بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی در این ۴ روز پیش‌بینی شده است و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا میزبان شایسته‌ای برای سرمایه‌های آینده تیم ملی بزرگسالان ایران باشیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani