آقاسی: تلاش می‌کنیم مقابل ازبکستان دست‌پر از زمین خارج شویم/ در موقعیت بسیار حساسی قرار داریم

عکس  مدافع تیم فوتبال المپیک ایران گفت: تلاش می‌کنیم با دعای خیر مردم سربلند باشیم و مقابل ازبکستان هم نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

بخش المپیک و پرالمپیک مجله خبری ورشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عارف آقاسی در مورد شرایط اردوی تیم ملی امید در تایلند اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی داریم. یک هفته زودتر از سایر تیم ها وارد این شهر شدیم. از روز گذشته در زمین مناسبی تمرین کردیم. ان شالله تلاش می‌کنیم با دعای خیر مردم سربلند باشیم و بتوانیم مقابل ازبکستان هم نتیجه مطلوبی کسب کنیم و دست پر از میدان خارج شویم.


آقاسی اضافه کرد: روزهای اول واقعا از نظر تطبیق ساعت و وضعیت آب و هوایی شرایط برای تمرینات سخت بود. بچه‌ها نمی‌توانستند بخوابند اما حالا به خوبی عادت کرده‌ایم و فکر می‌کنم هر روز وضعیت بچه ها بهتر می‌شود. امیدوارم این مسئله هم به ما کمک کند و بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم که موجب سربلندی ما باشد.


مدافع تیم المپیک ایران ادامه داد: بچه‌ها می‌دانند که در موقعیت بسیار مهم و حساسی قرار دارند. امیدواریم این شرایط در نهایت موجب کسب موفقیتی ارزشمند شود و ما را به یک افتخار تاریخی برساند.انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام


اعلام شماره پیراهن بازیکنان تیم ملی امید در مسابقات قهرمانی آسیا

درباره‌ی abdolnabi solimani