واکنش باشگاه نفت آبادان به پیشنهاد استقلال برای جذب عقیل کعبی

عکس  رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در خصوص پیشنهاد باشگاه ها برای جذب برخی از بازیکنان این تیم واکنش نشان داد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


حسن نصراصفهانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیشنهاد رسمی باشگاه استقلال برای جذب عقیل کعبی اظهار داشت: ما به هیچ کدام از پیشنهادهایی که از سوی باشگاه ها برای جذب برخی از بازیکنانمان ارائه شده پاسخی نداده ایم. منتظر هستیم تا اسکوچیچ به آبادان برسد و در جلسه ای که با هیات مدیره دارد برنامه هایش را ارائه کند و سپس او را در جریان این پیشنهادها قرار دهیم. 

وی افزود: تاکید ما بر حفظ بازیکنانمان است و نمی خواهیم آنها را از دست بدهیم اما برنامه های سرمربی تیم هم اهمیت دارد و باید نظر او را بدانیم.

نصراصفهانی در خصوص عیسی آل کثیر و تلاش های یک هفته اخیر او برای دریافت رضایتنامه و جدایی از صنعت نفت آبادان گفت: عیسی آل کثیر پسر خیلی خوب و دوست داشتنی است. او بازیکن مورد علاقه اسکوچیچ هم هست. باشگاه نفت آبادان هم دو سالی بود که برای جذب او تلاش می کرد و خودش هم این را می داند. 

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان تاکید کرد: متاسفانه یکسری بد اخلاقی ها از سوی واسطه ها می شود. این گلایه را خیلی از مدیران باشگاه ها دارند. این واسطه ها با پیشنهادهای غیر متعارف بازیکنان را اغوا می کنند و بازیکن هم وقتی می بیند چند سالی می تواند در بورس باشد و آینده خود را ترسیم می کند وسوسه جدایی به سرش می زند. در هر صورت انتهای این پیشنهادهای وسوسه انگیز هم در اکثر مواقع ختم به عملی شدن نمی شود. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani