محصص: شاگردان استیلی ما را امیدوار کردند/ ایران و ازبکستان شانس‌های اصلی صعود هستند

عکس  رییس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال با تمجید از عملکرد استیلی و شاگردانش در بازی نخست برابر ازبکستان گفت:این یکی از بهترین بازی های تیم امید در چند وقت اخیر بود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص با اشاره به دیدار روز گذشته تیم ملی فوتبال امید اظهار داشت: به عقیده من بازی های اول عیار واقعی تیم را نشان نمی دهد و باید زمان بیشتری بدهیم. با این وجود مسابقه ما برابر ازبکستان یکی از بهترین بازی های چند وقت اخیر بود. فراموش نکنیم ازبکستان مدافع عنوان قهرمانی است و از نظر روحی هم در برابر تیم ما اعتماد بنفس بیشتری داشت چرا که در دو بازی تدارکاتی نزدیک به پیروزی رسیده بود. انجام اولین بازی تورنمنت مقابل قهرمان دوره قبل قطعا شروع سختی است.

رئیس کمیته فنی و مدرس AFC همچنین گفت: در نیمه اول شاهد بازی بسیار خوبی بودیم با پرس در نیمه زمین حریف و دوندگی زیاد بازیکنان ما که موجب شد ازبک ها در 20 دقیقه ابتدایی به دروازه ما نزدیک نشوند. به عقیده من آنها مستحق رسیدن به پنالتی در آن دقایق نبودند و بازی را کنترل نمی کردند اما یک اشتباه فردی حریف ما را صاحب چنین موقعیتی کرد در حالی که پیش از پنالتی ما می توانستیم مقابل دروازه خالی به گل برسیم.

محصص اضافه کرد: خطوط ما نظم خوبی در این بازی داشت ، نقش شکاری بسیار پررنگ بود همچنین دوندگی صیادمنش. با حضور نورافکن در قلب دفاع مدام مایل به بازیسازی و ایجاد حمله از عقب زمین هستیم. به هر صورت با شایستگی گل تساوی را زدیم و می توانستیم باز هم از فرصت های بعدی برای رسیدن به گل های بیشتر استفاده کنیم.
وی در پایان گفت:حمید استیلی و شاگردانش ما را در این بازی امیدوار کردند. کادر فنی تعویض های بسیار خوب و مثبتی داشت و ارزیابی کلی من بسیار مطلوب است. البته فراموش نکنیم دو بازی بسیار سخت در پیش داریم که باید خطوط ما به هم نزدیک تر باشند و فضای زیادی به حریف ندهیم. پیش بینی من این است که فکر می کنم ایران و ازبکستان شانس های اصلی صعود از گروه هستند. بازی تیم های کره جنوبی و چین را دیدم که گل تیم کره روی یک ارسال بلند به ثمر رسید. من اطمینان دارم تیم ما بازی به بازی بهتر خواهد شد و در هر مسابقه پیشرفت می کنیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani