مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن: محمدی جایی نمی‌رود و می‌ماند/عیار رادولوویچ در بازی با سپاهان مشخص می‌شود

عکس  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در صحبت های خود در مراسم معارفه سرمربی جدید این تیم با استعفای مدیرعامل باشگاه مخالفت کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، منصور یزدی‌زاده نیز در این مراسم اظهار داشت: ذوب‌آهن با توجه به قدمت و سابقه‌ای که دارد، سطح انتظارات از آن بالا است و این کاملا طبیعی است. پرسنل و هواداران این انتظار را دارند و نمی‌توانیم کاری در این رابطه انجام ندهیم. منصوریان شور و نشاط خوبی را در باشگاه ایجاد کردند و دوره خوبی را با وی داشتیم اما با دلایل منطقی تصمیم به این تغییر زدیم.


وی افزود: اولین‌بار است که سرمربی که جدا شده در مراسم معارفه حضور دارد و این اقدام ارزشمند است، اهداف ارزشمند از ابتدا مد نظر باشگاه ذوب‌آهن بوده است. رفتن آذری و آمدن محمدی نیز با همین هدف بود. اگر قرار باشد محمدی به این زودی میدان مبارزه را ترک کند، من باید جلوتر این کار را انجام می‌دادم. حتما در خدمت محمدی خواهیم بود و باشگاه ذوب‌آهن با اسم وی عجین خواهد بود.


یزدی زاده تصریح کرد:  حضور محمدی در ذوب‌آهن برای برخی خوشایند نبود و این طبیعی بود. وی تلاش کرد در ذوب‌آهن باشد و با جنگندگی کارش را انجام دهد. جواب محمدی را می‌دهم، وی جایی نخواهد رفت و با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.نگاه ما به آینده است، نتوانستیم خدمت منصوریان باشیم، باید برنامه‌ریزی می‌کردیم و گزینه مناسب جایگزینی منصوریان می‌آوردیم.

مدیرعامل شرکت ذوب آهن خاطر نشان کرد: خیلی‌ها با من تماس گرفتند، ماه عجیبی را پشت سر گذاشتیم. گزینه‌ای را آوردیم که سابقه خوبی دارد و می‌تواند جایگزین منصوریان باشد. استفاده از بازیکنان خوب از بدنه ذوب‌آهن از اهداف ما است. می‌توانیم در آینده از پرسنل ذوب‌آهن بازیکنانی را پرورش دهیم و مسیر گذشته را ادامه دهیم و نتایج خوبی بگیریم
مانند قاسم حدادی‌فر که در ذوب‌آهن حضور دارد و نماینده واقعی یک ذوب‌آهنی است.انتظار داریم بازیکنان بیشتری مانند حدادی‌فر داشته باشیم.از همه بازیکنان تیم تشکر و عذرخواهی می‌کنم.


وی ادامه داد: تغییرات در مدیر عاملی و سرمربی‌گری اجتناب‌ناپذیر بود. بازیکن نمی‌تواند بگوید اگر این تغییرات نبود، می‌توانستیم بازی بهتری انجام دهیم. امیدوارم نتایج بهتری را در ادامه کسب کنیم، تلاش بسیار زیادی برای انتخاب سرمربی جدید انجام شد.در این مدت رفتار‌های غیرحرفه‌ای از برخی رسانه‌ها و در فضای مجازی داشتیم. میودراگ برنامه‌های خود را شرح داد و تأکید داشت از امروز کار خود را شروع کند.به وی گفتم باید خودت را در بازی با سپاهان نشان دهی. در زمان حضور در پاختاکور در رفت و برگشت سپاهان را برده است و عیار وی در بازی با سپاهان مشخص می‌شود.


یزدی زاده اضافه کرد: مشکلات مالی همیشه وجود دارد. اگر به گذشته ذوب‌آهن نگاه کنید، کسی را نداشته‌ایم ذوب‌آهن به تعهدش عمل کند. البته تعهد دوطرفه است،تیم بسیار خوبی داریم که علاقه‌مند و باانگیزه هستند.امیدواریم با برنامه‌ریزی محمدی به تعهدات مالی خودمان عمل کنیم و مشکلی نداشته باشیم.با عمل در میدان ذوب‌آهن اصلی را نشان خواهیم داد.
10 گزینه سرمربی‌گری خارجی داشتیم و در نهایت میودراگ انتخاب شد و به اعضای هیأت مدیره خسته نباشید می‌گویم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

درباره‌ی abdolnabi solimani