کد خبر: 2453تاریخ انتشار : 14:40:37 - دوشنبه 20 ژانویه 2020

بیانیه ۲۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در حمایت از تصمیم ۴ باشگاه ایرانی

  دویست نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از اقدام اخیر چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و محکومیت رفتار سیاسی کنفدراسیون فوتبال آسیا بیانیه‌ای صادر کردند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فار و به نقل از پایگا…

بیانیه ۲۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در حمایت از تصمیم ۴ باشگاه ایرانی

 عکس دویست نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از اقدام اخیر چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و محکومیت رفتار سیاسی کنفدراسیون فوتبال آسیا بیانیه‌ای صادر کردند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فار و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن بیانیه به شرح زیر است:

در طول چند دهه گذشته پس از پیروزی انقلاب اسلامی عرصه رقابتهای ورزش در رویدادهای بین المللی نمادی از عزت و اقتدار ایران را به منصه ظهور رسانده و میزبانی ایران در رقابت های مختلف هم بارها توانمندی کشورمان را به اثبات رسانده است.

ورزش مهیج و پرمخاطب فوتبال در کشورمان هم در طی این سال ها با حضور پر شور و شکوه مردم در حمایت از تیم های ایرانی در رقابت های ملی و باشگاهی در کنار برگزاری کم نقص، یکی از شاخص های مهم ورزش ایران در عرصه بین المللی است که نشان دهنده توان میزبانی و برقراری کامل امنیت در ایران اسلامی بوده است.

اکنون در هنگامه هجمه اقتصادی استکبار جهانی در قبال ملت سرافراز ایران و در استمرار فرافکنی های دشمنان خارجی این بار عرصه ورزش به محل جدیدی برای تاخت و تاز آنها نسبت به نشانه گرفتن موفقیت های ایران تبدیل شده است تا کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان محلی برای تامین خواسته های سیاسی رای ناعادلانه سلب میزبانی ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را صادر کرد که این رای بر خلاف اساسنامه AFC و منشور کمیته بین المللی المپیک است.

ما نمایندگان مردم در خانه ملت، اکنون منعکس کننده طنین خواسته بر حق ملتی هستیم که سیاسی کاری در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه ورزش را برنتابیده و ضمن محکومیت این برخورد ناعادلانه و ناجوانمردانه، خواستار پیگیری مستمر در قبال استیفای حق مردم ایران بویژه ورزش دوستان عزیز هستیم و از هر تصمیمی که مایه عزت و سربلندی کشور است، استقبال و حمایت می کنیم و از وزارت ورزش و جوانان ، فدراسیون فوتبال و تمامی دست اندرکاران ورزش کشور می خواهیم که تمام تلاش خود را جهت بازگشت این رای ناعادلانه بالاخص در دوره گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و میزبانی تیم های ملی در مقدماتی جام جهانی با حفظ اقتدار و شان ایرانی داشته باشند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.