کد خبر: 2438تاریخ انتشار : 11:01:54 - دوشنبه 20 ژانویه 2020

قاسمپور: AFC سیاسی‌‌کاری می‌کند/ کشورهای مدعی دوستی با ما هم با آنها هماهنگ شدند

  کارشناس فوتبال گفت: کنفدارسیون فوتبال آسیا برخلاف شعارهایی که می‌دهد دست به سیاسی‌کاری زده است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

ابراهیم قاسمپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد احتمال محرومیت باشگاه‌های ایرانی از میزبانی در…

قاسمپور: AFC سیاسی‌‌کاری می‌کند/ کشورهای مدعی دوستی با ما هم با آنها هماهنگ شدند

عکس  کارشناس فوتبال گفت: کنفدارسیون فوتبال آسیا برخلاف شعارهایی که می‌دهد دست به سیاسی‌کاری زده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


ابراهیم قاسمپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد احتمال محرومیت باشگاه‌های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه این خبر توسط رسانه‌های عربستانی قطعی اعلام شده است، گفت: این رفتار کاملاً سیاسی است. برخورد کنفدراسیون فوتبال آسیا سیاسی‌کاری است. آنها برخلاف شعارهایی که می‌دهند کاملاً در این زمینه سیاسی عمل کرده‌اند.

وی افزود: بارها دیده‌ایم که کنفدراسیون فوتبال آسیا حتی مدعی است که نباید هیچ شعار سیاسی در ورزشگاه‌ها سر داده شود اما اکنون می‌بینیم که آنها سیاست را در همه ارکان فوتبال آسیا دخالت داده‌اند. متأسفانه کشورهایی هم که ادعای دوستی با ما دارند در این زمینه با آنها هماهنگ شده‌اند و این واقعاً جای تأسف دارد.

قاسمپور در مورد اینکه چه واکنشی باید مقابل این محرومیت ناعادلانه و سیاسی انجام بدهیم، اظهار داشت: از یک طرف نباید زیر بار زور رفت و باید جواب محکمی به آنها بدهیم. در این مسئله باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال ایران باید تصمیم بگیرند. نباید زیر بار حرف زور و رأی سیاسی آنها برویم. اگر واقعاً می‌توانیم در مسابقات باشگاهی خوش بدرخشیم و آنها را شکست بدهیم جواب خوبی به آنها داده ایم. به همین دلیل می‌گویم باید بسیار سنجیده عمل کنیم این تصمیمی نیست که بخواهیم انفرادی آن را بگیریم و باید یک تصمیم جمعی گرفته شود و تمامی جوانب سبک و سنگین شود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.