کد خبر: 2515تاریخ انتشار : 12:09:42 - سه‌شنبه 21 ژانویه 2020

وضعیت مبهم ۲ مدافع استقلال در صورت برگزاری دربی ۱۷ بهمن

  ۲ مدافع تیم فوتبال استقلال این روزها روند درمانی خود را دنبال می‌کنند اما در صورت برگزاری دربی ۱۷ بهمن وضعیت آنها برای این مسابقه نامشخص است.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عارف غلامی و سیاوش یزدان…

وضعیت مبهم ۲ مدافع استقلال در صورت برگزاری دربی ۱۷ بهمن

عکس  2 مدافع تیم فوتبال استقلال این روزها روند درمانی خود را دنبال می‌کنند اما در صورت برگزاری دربی 17 بهمن وضعیت آنها برای این مسابقه نامشخص است.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عارف غلامی و سیاوش یزدانی 2 مدافع تیم فوتبال استقلال این روزها روند درمان خود را دنبال می‌کنند تا بتوانند آبی پوشان را در مسابقات آینده همراهی کنند.

این دو بازیکن در حال حاضر مشغول فیزیوتراپی هستند ولی زمان بازگشت هر 2 بازیکن به صورت دقیق مشخص نیست. از سوی دیگر 17 روز دیگر دربی پایتحت طبق برنامه برگزار می‌شود و اگر به خاطر اتفاقات مسابقات لیگ قهرمانان تغییری در برنامه‌بازی ها صورت نگیرد این احتمال وجود دارد که هر دو بازیکن به بازی با پرسپولیس نرسند. در این بین هر دو بازیکن تمرینات فشرده‌ای را زیر نظرکادر پزشکی انجام می‌دهند تا به هر شکل ممکن خود را به بازی‌های چند هفته دیگر برسانند.

با این شرایط استقلالی‌ها محمد دانشگر، عظیم گوک، روزبه چشمی و شاهین طاهرخانی را در این پست در اختیار دارند که البته گوک به تازگی از ملوان به استقلال برگشته و طاهرخانی در این فصل فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.