کد خبر: 2709تاریخ انتشار : 12:06:43 - یکشنبه 26 ژانویه 2020

تعطیلی تمرینات تیم فوتسال گیتی پسند/ اصفهانی‌ها منتظر نتیجه بازی ستارگان با شهروند!

  با پایان مرحله یک‌چهارم نهایی پلی‌آف لیگ برتر فوتسال، تمرینات تیم گیتی پسند تعطیل شد اما زمان شروع تمرینات این تیم مشخص نیست.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش ایسنا، گیتی پسند اولین تیمی بود که صعود خود به نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال…

تعطیلی تمرینات تیم فوتسال گیتی پسند/ اصفهانی‌ها منتظر نتیجه بازی ستارگان با شهروند!

عکس  با پایان مرحله یک‌چهارم نهایی پلی‌آف لیگ برتر فوتسال، تمرینات تیم گیتی پسند تعطیل شد اما زمان شروع تمرینات این تیم مشخص نیست.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش ایسنا، گیتی پسند اولین تیمی بود که صعود خود به نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال را قطعی کرد. با تصمیم حمید بی‌غم تمرینات این تیم تعطیل شده تا بازیکنان ملی پوش بعد از چند روز استراحت به تمرینات تیم ملی رفته و سایر بازیکنان نیز مدتی را از فضای فوتسال دور باشند.

بر اساس برنامه ریزی سرمربی گیتی پسند، تمرینات این تیم باید از هفته آینده آغاز شود اما وضعیت نامشخص زمان شروع مرحله نیمه نهایی پلی‌آف باعث شد زمان دقیق تمرینات این تیم هم مشخص نباشد.

باتوجه به نامشخص بودن وضعیت تیم چهارم صعود کنده به دلیل ناتمام ماندن بازی شهروند ساری با ستارگان ورامین، فعلا جلسه‌ای که قرار بود بین مدیران چهار باشگاه صعود کننده به نیمه نهایی برگزار شود و در مورد زمان مرحله بعدی تصمیم گیری شود برگزار نشده تا همین عامل باعث سردرگمی گیتی پسندی‌ها برای شروع تمرینات شود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.