کد خبر: 2711تاریخ انتشار : 12:00:03 - یکشنبه 26 ژانویه 2020

غیبت قابل پیش بینی بازیکن سرشناس در تیم ملی فوتسال

  لیست ۲۰ نفره تیم ملی فوتسال برای حضور در مسبقات فوتسال قهرمانی آسیا در شرایطی اعلام شد که نام فرهاد توکلی بازیکن سرشناس فوتسال ایران در آن دیده نمی‌شود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش ایسنا، سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فو…

غیبت قابل پیش بینی بازیکن سرشناس در تیم ملی فوتسال

عکس  لیست ۲۰ نفره تیم ملی فوتسال برای حضور در مسبقات فوتسال قهرمانی آسیا در شرایطی اعلام شد که نام فرهاد توکلی بازیکن سرشناس فوتسال ایران در آن دیده نمی‌شود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش ایسنا، سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی ۲۰ بازیکن برای حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات فوتسال قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا اعلام کرد که از این جمع ۱۴ بازیکن در جمع مسافران ترکمنستان قرار می‌گیرند اما غیبت فرهاد توکلی بازیکن مطرح فوتسال کشورمان در این تیم، عجیب و در عین حال قابل پیش بینی بود.

توکلی که پس از بازی‌های ۲۰۱۸ قهرمانی آسیا در پستی در صفحه شخصی‌اش با ابراز ناراحتی از جو تیم ملی اعلام کرد از بازی‌های ملی خداحافظی کرد پس از یک سال و نیم دوری در تورنمنت کاسیپن در ترکیب تیم ملی به میدان رفت. توکلی پس از آن در تورنمنت مشهد هم در ترکیب تیم ملی قرار گرفت اما حاشیه‌های ایجاد شده بین او با یکی از بازیکنان تیم ملی و همچنین سرمربی تیم ملی باعث شد تا زمزمه‌هایی در مورد خط خوردن نام او از لیست بعدی تیم ملی شنیده شود.

در نهایت با اعلام اسامی تیم ملی فوتسال مشخص شد که ناظم الشریعه با وجود اعتقاد فنی و نیازی که به این بازیکن کلیدی داشت به دلیل مسائل ایجاد شده در تورنمنت مشهد روی نام او قلم قرمز کشیده و حداقل برای مسابقات قهرمانی آسیا که انتخابی جام جهانی هم هست او را با تیم ملی نخواهد برد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.