کد خبر: 2786تاریخ انتشار : 14:56:51 - دوشنبه 27 ژانویه 2020

جعفری: السیلیه را هم شکست می‌دهیم

  مدافع تیم فوتبال شهرخودرو گفت: هرچند السیلیه رقیب سخت‌تری نسبت به الرفاع است، اما می‌خواهیم با پیروزی مقابل حریف قطری راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شویم.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه شه…

جعفری: السیلیه را هم شکست می‌دهیم

عکس  مدافع تیم فوتبال شهرخودرو گفت: هرچند السیلیه رقیب سخت‌تری نسبت به الرفاع است، اما می‌خواهیم با پیروزی مقابل حریف قطری راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شویم.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه شهرخودرو، حسن جعفری در خصوص پیروزی تیمش در برابر الرفاع بحرین اظهار داشت: با شناختی که از الرفاع بحرین داشتیم می‌دانستیم که باید با تمرکز کامل به زمین برویم و از فرصت‌ها استفاده کنیم. چند موقعیت خوب داشتیم اما وارد دروازه حریف نشد، حتی به تیرک هم زدیم، در نهایت بازی گره خورد و هرچه به پایان بازی نزدیک‌تر شدیم کار سخت‌تر شد.

وی افزود: خوشبختانه در نهایت با وجود همه اتفاقات عجیب و غریبی که پیش از بازی گریبان شهرخودرو ایران را گرفت، به پیروزی رسیدیم و راهی مرحله بعد شدیم.

جعفری تصریح کرد: هرچه زمان بیشتر بگذرد، هماهنگ‌تر می‌شویم و رقیب سخت‌تری برای حریفان می‌شویم. روند رو به رشد ما محسوس است و امیدوارم در مصاف با السیلیه، با دستورات تاکتیکی کادرفنی بتوانیم به پیروزی برسیم و راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شویم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.