کد خبر: 2758تاریخ انتشار : 11:06:34 - دوشنبه 27 ژانویه 2020

پلی آف لیگ قهرمانان آسیا| نبرد استقلال و شهر خودرو ایران با حریفان قطری

  در پلی آف دوم لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه ساعت ۱۸:۴۵ استقلال و شهر خودرو ایران به مصاف حریفان قطری می روند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، استقلال  و شهر خودرو ایران اگرچه نتوانستند در حضور هواداران …

پلی آف لیگ قهرمانان آسیا| نبرد استقلال و شهر خودرو ایران با حریفان قطری

عکس  در پلی آف دوم لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه ساعت 18:45 استقلال و شهر خودرو ایران به مصاف حریفان قطری می روند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، استقلال  و شهر خودرو ایران اگرچه نتوانستند در حضور هواداران مشتاق و پرشورش بازی کنند اما با بردهای دلچسب توانستند اقتدار فوتبال ایران را باردیگر به رخ آسیا بکشانند. دو تیم اکنون باید به مصاف حریفان قطری بروند که قطعا قدرتمندتر از حریفان مرحله قبل است.

استقلال ایران فوتبالی زیبا، تاکتیکی را به نمایش گذاشت و با اتکا به فاکتور همبستگی و یکدلی توانست 3 بر صفر حریف کویتی را حذف کند. نمایش آبی پوشان همه فوتبال دوستان ایرانی را  به درخشش بیشتر آبی پوشان امیدوارتر کرد. الریان البته تیمی قدرتمند است که از مدعیان این فصل قطر محسوب می شود و از امتیاز میزبانی هم برخوردار است. با این حال استقلال اگر مثل روز شنبه در میدان حاضر شود پیروزی و رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دور از دسترس نخواهد بود. خستگی و فشردگی دو مسابقه که به فاصله کمتر از 4 روز برگزار می شود مشکل اصلی استقلال در این دیدار است. طبق برنامه قبلی بین دو پلی آف 7 روز فاصله وجود داشت ضمن اینکه استقلالی ها مجبور به سفر هم قبل از پلی آف اول نبودند. 

به هر حال استقلال بازهم در شرایط نابرابر به مصاف تیم الریان می رود و این مرتبه هم منتظر درخشش پسران آبی پوش ایران هستیم.

شهر خودرو مشهد هم با مربی جدید خود مجتبی سرآسیایی اولین گام آسیایی را موفقیت آمیز برداشت. هرچند فیلمی از آن مسابقه ندیدیم و نمی توانیم زیاد در مورد کیفیت فنی شهر خودرو صحبت کرد با این حال شهر خودرو هم مثل استقلال با خستگی و فشردگی دو پلی آف روبه روست و حریف این تیم هم االسیله قطر است که می تواند برای شهر خودرو خطرساز شود.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.