کد خبر: 2900تاریخ انتشار : 17:54:23 - چهارشنبه 29 ژانویه 2020

برانکو: امیدوارم با عمان به جام جهانی صعود کنیم

  سرمربی کروات تیم ملی فوتبال عمان از اهداف بزرگ خود با این تیم سخن به میان آورد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش ایسنا و به نقل از الاثیر،  برانکو ایوانکوویچ رسما با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد امضا کرد تا هدایت این تیم را …

برانکو: امیدوارم با عمان به جام جهانی صعود کنیم

عکس  سرمربی کروات تیم ملی فوتبال عمان از اهداف بزرگ خود با این تیم سخن به میان آورد.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش ایسنا و به نقل از الاثیر،  برانکو ایوانکوویچ رسما با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد امضا کرد تا هدایت این تیم را برعهده گیرد.

سرمربی سابق پرسپولیس در نشستی خبری حاضر شد. او از اهداف خود با تیم ملی فوتبال عمان سخن به میان آورد و گفت: تیم ملی برای بازیکنانی است که از نظر فنی در شرایط خوبی باشند. برای من سن بازیکنان مهم نیست بلکه به سطح فنی آنها توجه می کنم. فوتبال عمان استعدادهای جوانی دارد که می توانند به تیم کمک زیادی کنند. ماموریت ما این است که استعدادها را به خوبی آماده کنیم و آنها را پرورش بدهیم.

او ادامه داد: باید دیدارهای دوستانه زیادی در نظر گرفت تا بازیکنان با تفکرات کادر فنی آشنا شوند. هدف نخست ما حضور در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی و جام ملت های آسیا پیش رو است. هدف دوم آماده کردن تیمی قدرتمند برای جنگیدن در این دو جام بزرگ و هدف سوم هم آماده کردن تیم برای جام کشورهای خلیج است.

برانکو درباره صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: کار بسیار سختی است اما امیدوار خواهیم بود و تلاش می کنیم تا حضور در این رقابت بزرگ را تجربه کنیم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.