کد خبر: 2864تاریخ انتشار : 15:19:00 - چهارشنبه 29 ژانویه 2020

حسن روحانی، انقلابی بالقوه یا ضدانقلاب بالفعل؟!

به نام خدا و برای خدا 
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
پس از اعلان رسمی ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در رابطه با خطای فردی در سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین، حسن روحانی با برخی از روسای کشورها، تماسهای تلفنی مشکوک…

حسن روحانی، انقلابی بالقوه یا ضدانقلاب بالفعل؟!

به نام خدا و براي خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

پس از اعلان رسمي ستاد کل نيروهاي مسلح کشورمان در رابطه با خطاي فردي در سقوط هواپيماي مسافربري اوکراين، حسن روحاني با برخي از روساي کشورها، تماسهاي تلفني مشکوک برقرار کرده است!
حسن روحاني در مذاکره تلفني، به نخست وزير کانادا، مي گويد: "آماده هر گونه همکاري با کانادا براي روشن شدن ابعاد قضيه سقوط هواپيماي اوکرايني هستيم." در حالي که کانادا رواط ديپلماتيک خود را با ايران قطع کرده است!
آيا هدف روحاني براي روشن شدن ابعاد سقوط هواپيما اوکرايني، توسط دشمنان انقلاب اسلامي، تصويب قطعنامه يا بيانيه اي بر عليه سپاه پاسداران در شوراي امنيت سازمان ملل است؟!
وقتي روحاني در دوران دفاع مقدس، دشمن سپاه پاسداران بوده و در همان دوران، در فرانسه، بر عليه امام و جنگ، با مقامات اسراييلي جلسه سري برگزار کرده! و در زمان رياست جمهوريش هم، سپاه را مسئول جلوگيري از اهداف آمريکا در ايران مي داند.
پس روحاني در قضيه اشتباه فردي يک اپراتور در هوافضاي سپاه، بدنبال انتقام و هموار کردن مسير مذاکره موشکي با آمريکا است!
به اين سخن مشاور ترامپ بعد از مذاکرات مشکوک تلفني روحاني توجه نماييد که مي گويد: «با حذف سليماني از ميدان نبرد، احتمال اينکه بنشينيم با ايراني‌ها به توافقي برسيم، به ميزان قابل توجهي افزايش يافته است. تصور مي‌کنم که ايراني‌ها دارند آرام مي‌شوند.»
حسن روحاني فردي است که بالقوه انقلابي است، اما بالفعل، يک ضدانقلاب فاحش بر عليه نظام اسلامي، رهبري، شوراي نگهبان، محور مقاومت و سپاه پاسداران است.

والسلام

نظرات بسته شده است.