کد خبر: 2920تاریخ انتشار : 10:39:33 - پنج‌شنبه 30 ژانویه 2020

بازتاب انتقال بیرانوند در رسانه‌های بلژیکی

  توافق علیرضا بیرانوند با تیم رویال آنتورپ بلژیک در این کشور اروپایی بازتاب داشت.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ ۲ روز قبل به صورت رسمی اعلام شد که گلر ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با باشگاه بلژیکی…

بازتاب انتقال بیرانوند در رسانه‌های بلژیکی

عکس  توافق علیرضا بیرانوند با تیم رویال آنتورپ بلژیک در این کشور اروپایی بازتاب داشت.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس،‌ 2 روز قبل به صورت رسمی اعلام شد که گلر 27 ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با باشگاه بلژیکی برای همکاری به مدت 3 فصل و در ازای 700 هزار دلار به توافق رسیده است.

این خبر در رسانه‌های بلژیک بازتاب داشت.

سایت فوتبال پریمور نوشت بیرانوند به عنوان گلر تیم ملی ایران با تیم آنتورپ به توافق رسیده است.

این نشریه افزود: البته او باید ابتدا در تست‌های پزشکی باشگاه قبول شود تا قراردادی که 3 ساله است و تبصره یک فصل دیگر را نیز دارد، را امضا کند.

این رسانه رقم انتقال را 630 هزار یورو عنوان کرد و اشاره داشت که آنتورپ و بیرانوند از تابستان آینده همکاری خود را شروع می‌کنند.

این رسانه البته به خوانندگان خود این نکته را اعلام کرد که بیرانوند همچنین در فهرست خرید تیم‌ خنک بلژیک نیز بود اما در نهایت به سود آنتورپ تصمیم‌گیری کرد.

سایت فوتبال کرانت نیز در گزارشی تحت عنوان «آنتورپ با یک دروازه‌بان جدید به توافق رسید» از قرارگرفتن بیرانوند در راه حضور در آنتورپ خبرداد.


این رسانه نیز رقم انتقال دروازه‌بان کشورمان را 630 هزار یورو عنوان کرد و از وی به عنوان بازیکنی نام‌آشنا نام برد که در جام جهانی روسیه ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو را در بازی با پرتغال مهار کرد.

همین نشریه از بیرانوند به عنوان بازیکنی یاد کرد که در زندگی سختی‌های زیادی کشیده و برای تامین معاش به عنوان کارگر پمپ بنزین، کارگر کارواش و همینطور پیک موتوری پیتزا و ... کار کرد. او موانع بیشمار در زندگی‌اش را با تلاش بسیار پشت سرگذاشت و به سطوح بالایی ورزشی رسید.

روزنامه گازته فان آنتورپ، نیز این موضوع خبری را درج کرد.این نشریه نوشت: آنتورپ با بیرانوند به توافق رسید.

این نشریه نیز همه اطلاعات دو رسانه دیگر را درج کرد و رقم این انتقال را 700 هزار دلار معادل 630 هزار یورو اعلام کرد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.