کد خبر: 3015تاریخ انتشار : 13:22:50 - جمعه 31 ژانویه 2020

تارتار: بازی فردا برای استقلال سخت‌تر است/ نبود سوشا و طیبی خیلی تاثیرگذار نبود

  سر تیم فمربیوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: ۴۰، ۵۰ درصد پول به باشگاه ما تجویز شد که باید از همه مسئولان استانی تشکر کنم و در حال حاضر ما دغدغه مالی نداریم.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی تارتار در نش…

تارتار: بازی فردا برای استقلال سخت‌تر است/ نبود سوشا و طیبی خیلی تاثیرگذار نبود

عکس  سر تیم فمربیوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: 40، 50 درصد پول به باشگاه ما تجویز شد که باید از همه مسئولان استانی تشکر کنم و در حال حاضر ما دغدغه مالی نداریم.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استاربه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با استقلال در مورد اینکه وزارت نفت 10 میلیارد تومان به تیم پرداخت کرده است، اظهار داشت: صعود نماینده‌ کشورمان را به مرحله گروهی تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. در مورد این مسأله که گفتید 40، 50 درصد پول به باشگاه ما تجویز شد که باید از همه مسئولان استانی تشکر کنم. تعدادشان زیاد است و نمی‌توانم اسم همه را بگویم در حال حاضر ما دغدغه مالی نداریم. 10 میلیارد به تیم پرداخت کردیم. 

* بازی فردا برای استقلال سخت‌تر است

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در خصوص دیدار فردای تیمش مقابل استقلال عنوان کرد: قطعا بازی سنگینی در پیش داریم، فردا هر دو تیم بازی سخت دارند چون هم ما و هم استقلال در هفته‌ گذشته شرایط خوبی داشتیم. بازی فردا حتی برای استقلال می‌تواند سنگین‌تر باشد چون آنها در طول هفته گذشته دو بازی سختی را پشت‌سر گذاشتند و تبعاً با خستگی مواجه هستند. مطمئن هستم فردا فوتبال خوبی از سوی دو تیم ارائه خواهد شد چون زمین ورزشگاه آزادی به بازیکنان دو تیم کمک می‌کند که برنامه‌های تاکتیکی را به خوبی در زمین پیاده کند. در نهایت امیدوار هستم برنده بازی ما باشیم.

* تیم خیلی متمولی نیستیم

تارتار در مورد نقل و انتقالات تیم نفت در نیم‌فصل گفت: ما تیمی هستیم که خیلی متمول نیستیم و شرایط جغرافیایی مناسبی هم نداریم اما بازیکنان خوبی داریم و کسانی را جذب کردیم که انگیزه زیادی برای موفقیت داشته باشند.ضمن اینکه بازیکن باکیفیت را از دست دادیم. در دور برگشت هم شروع خوبی داشتیم و توانستیم نفت آبادان را شکست بدهیم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. 

* نبود سوشا و طیبی خیلی تاثیرگذار نبود

وی در مورد جدایی طیبی و سوشا مکانی از این تیم عنوان کرد: بازی گذشته ما نشان داد که خیلی نبود آن بازیکنان تأثیرگذار نبوده است. ضمن تشکر از این  دو عزیز و سایر بازیکنان جدا شده ما سعی کردیم بازیکنان خوبی را جایگزین این نفرات کنیم که در بازی قبل هم پیروز شدیم.

* بازی قبل از دربی به ضررمان است

سرمربی نفت مسجد سلیمان  در مورد اینکه این بازی قبل از دربی آیا به سود شما و یا به ضررتان گفت: این مسأله تا حدودی به ضرر ما است زیرا بازیکنان که فردا برابرمان  قرار می‌گیرند سعی می‌کنند بهترین کیفیت‌شان را ارائه دهند و این کار را سخت می‌کند. البته ما هم تیم خوبی هستیم و از این بابت نگرانی نداریم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.