کد خبر: 2968تاریخ انتشار : 11:53:04 - جمعه 31 ژانویه 2020

سلطانی‌فر: سرمربی تیم ملی فوتبال تا چند روز آینده معرفی می شود

  وزیر ورزش و جوانان در حاشیه سفر به کازرون اعلام کرد سرمربی تیم ملی فوتبال به زودی اعلام می شود.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مسعود سلطانی‌فر که صبح امروز در حاشیه سفر …

سلطانی‌فر: سرمربی تیم ملی فوتبال تا چند روز آینده معرفی می شود

 عکس وزیر ورزش و جوانان در حاشیه سفر به کازرون اعلام کرد سرمربی تیم ملی فوتبال به زودی اعلام می شود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مسعود سلطانی‌فر که صبح امروز در حاشیه سفر به شهرستان کازرون و افتتاح پروژهای  ورزشی این شهرستان اظهار داشت: افتتاح دو سالن چند منظوره ورزشی در روستاهای کلانی و جام بزرگی حکایت از سیاست و استراتژی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر توسعه عدالت محور زیرساخت‌های ورزشی در مناطق کم برخوردار دارد.

وی افزود: زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان های کشور به درجه ای از اشباع رسیده از این رو چند سالی است که وزارت ورزش و جوانان سیاست خود را بر توسعه این زیرساخت‌ها در روستاها متمرکز کرده است.

سلطانی فر با تقدیر از استانداران فارس که با نگاهی عمرانی توجه و حمایت ویژه‌ای نسبت به ورزش دارد افزود: فارس با دارا بودن ورزشگاه بزرگ ۵۰ هزار نفره و سالن شش هزار نفره  شیراز، سالن های چند منظوره و خوابگاه های بزرگ در شهرستان های مختلف، در کنار فرودگاه های فعال و هتل های چند ستاره اکنون به یکی از قطب های میزبانی مسابقات مختلف ورزشی در سطح ملی و بین المللی در کشورمان تبدیل شده است.

وزیر ورزش و جوانان با ابراز امیدواری نسبت به اثر گذاری توسعه زیرساخت‌های ورزشی در نتیجه گیری نرم‌افزاری ورزش استان فارس گفت: در آینده خبرهای خوبی از ورزش این استان خواهیم شنید.


سلطانی‌فر در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص تیم ملی فوتبال نیز خاطر نشان کرد: سیاست وزارت ورزش و جوانان حمایت از تیم های ملی در تمامی رشته‌ها و نظارت بر عملکرد فدراسیون هاست.
وی افزود: سرمربی تیم ملی فوتبال نیز تا چند روز آینده معرفی خواهد شد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.