کد خبر: 3148تاریخ انتشار : 16:38:11 - یکشنبه 2 فوریه 2020

اعتراض باشگاه پرسپولیس به شماره دربی؛ دیدار پنجشنبه بازی ۹۲ است

  مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به شماره برگزاری دربی روز پنجشنبه اعتراض دارد. 
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بازی پیش روی پرسپولیس و استقلال که …

اعتراض باشگاه پرسپولیس به شماره دربی؛ دیدار پنجشنبه بازی ۹۲ است

عکس  مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به شماره برگزاری دربی روز پنجشنبه اعتراض دارد. 

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استاربه گزارش خبرگزاری فارس، حسین قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بازی پیش روی پرسپولیس و استقلال که پنجشنبه این هفته برگزار می‌شود مصاف شماره 92 دو تیم خواهد بود. این آمار رسمی و کاملا مستند است. از این رو تعجب می‌کنیم که برخی برنامه‌ها در رسانه ملی‌و برخی رسانه ها تعداد دربی‌های برگزار شده را  90 دیدار تلقی کرده و این مسابقه را دربی شماره 91 می‌خوانند.این واقعا جای تعجب دارد.

وی ادامه داد: این یک اشتباه بزرگ و تحریف آمار و تاریخ است که اتفاق افتاده  و بابت آن متعجب هستیم. این تعجب، بیشتر از آن جهت است که آمار رسمی به سادگی در اختیار عموم قرار دارد و اینگونه واکنش ها با ناراحتی و تاسف بسیار هواداران پرسپولیس همراه بوده‌.

مدیر روابط عمومی باشگاه و مشاور مدیر عامل پرسپولیس اضافه کرد: اگر در خطای رخ داده برای شمارش دربی‌ها، منظور به دربی سوپر جام باشد جای هیچ شبهه‌ای نیست که نتیجه آن بر اساس احکام قطعی و آرای بالاترین مراجع و ارکان قضایی بین‌المللی در ورزش  3 بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شده و در سوابق دیدارهای دو تیم ثبت شده و این جام‌هم طی مراسمی در ورزشگاه به سرخ ها تحویل داده شده است.

آن دربی قبل از صدور حکم نهایی هم رسمیت داشت. در نهایت نیز CAS با اعلام رأی نهایی و قطعی پرسپولیس را برنده آن و قهرمان سوپر جام دانست.

حسین قدوسی تصریح کرد: با توجه به موارد ذکر شده موجب حیرت است که یکی از دربی‌ها در بیان آمار رقابت‌های دو تیم کم می‌شود. به همین منظور برای روشنگری بیشتر و جلوگیری از تحریف امار برد و باخت ها  ، آمار جزئی‌تر مصاف‌های دو تیم در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، منتشر خواهد شد

به گزارش فارس، باشگاه پرسپولیس در حالی به این موضوع اعتراض دارد که سازمان لیگ هنوز واکنش رسمی به این موضوع نداشته و در خصوص شماره دربی اظهار نظر رسمی نکرده است.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.