کد خبر: 3138تاریخ انتشار : 15:59:32 - یکشنبه 2 فوریه 2020

قاضی: داور ۳ پنالتی شهرخودرو را ندید/ در دربی گل‌های زیادی ردو بدل می‌شود

  مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در بازی روز گذشته داور ۳ پنالتی تیم ما را ندید و وقتی از او سوال کردم گفت او و همکارانش صحنه را ندیده‌اند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

محمد قاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دیدار رو…

قاضی: داور ۳ پنالتی شهرخودرو را ندید/ در دربی گل‌های زیادی ردو بدل می‌شود

عکس  مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در بازی روز گذشته داور 3 پنالتی تیم ما را ندید و وقتی از او سوال کردم گفت او و همکارانش صحنه را ندیده‌اند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


محمد قاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دیدار روز گذشته شهرخودرو مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و حریف را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکست دادیم، اما فکر می‌کنم داور 3 پنالتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای تیم ما نگرفت. 2 پنالتی روی خود من اتفاق افتاد و یکی هم روی سعید صادقی.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود داور مسابقه کارت زردهای زیادی در این بازی داده است، گفت: در مجموع فکر می‌کنم آقای زاهدی‌فر تمرکز زیادی در بازی نداشت. مثلا من در مورد پنالتی که روی خودم اتفاق افتاد با او صحبت کردم و او می‌گفت خودش صحنه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ندیده و کمک‌های پشت دروازه و کنار خط هم چیزی به او نگفتند.

مهاجم شهرخودرو در خصوص اینکه شرایط این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در ادامه مسابقات چطور ارزیابی می‌کند، گفت: من دو سال در اینجا حضور داشتم و سابقه بازی در مشهد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارم. ارتباط خوبی با بازیکنان و مسئولان این تیم دارم. خوشبختانه همه یک هدف را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دنبال می‌کنند و آن هم موفقیت تیم است. جا دارد از حمیدوای هم تشکر کنم که از بخش خصوصی وارد فوتبال شده و حمایت می‌کند. امیدوار هستم بتوانم در شهر خودرو در کنار سایر بازیکنان برای شادی مردم مشهد تلاش کنیم. خوشبختانه در اینجا همه چیز به شکل حرفه‌ای پیش می‌رود و همه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.

قاضی که سابقه حضور در استقلال و پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد در خصوص اینکه ارزیابی‌اش از مسابقه دو تیم در روز پنجشنبه چیست، گفت: فکر می‌کنم شاهد بازی قشنگی باشیم و دو تیم در شرایط خوبی در این مسابقه قرار داشته باشند. استقلال البته کمی خسته است چون چند بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیاپی انجام داده و از آن طرف پرسپولیس مهره‌های خوبی دارد، اما تصور من این است که در این دربی گل‌های زیادی رد و بدل شود و برخلاف سال‌های قبل که هر دو تیم محتاط وارد زمین می‌شدند، این مسابقه بازی جذابی برای تماشاگران باشد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.