کد خبر: 3126تاریخ انتشار : 13:52:41 - یکشنبه 2 فوریه 2020

مغانلو: برای پیکان سرم را می‌دهم/ بدشانسی گریبانمان را گرفته است

  مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: تمام تمرکزم روی پیکان است و برای این تیم سرم را می‌دهم.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهریار مغانلو مهاجم ۲۵ ساله تیم پیکان در این فصل توانسته با زدن ۹ گل در صدر جدول گلزنا…

مغانلو: برای پیکان سرم را می‌دهم/ بدشانسی گریبانمان را گرفته است

عکس  مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: تمام تمرکزم روی پیکان است و برای این تیم سرم را می‌دهم.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهریار مغانلو مهاجم 25 ساله تیم پیکان در این فصل توانسته با زدن 9 گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد.

مغانلو در نیم فصل مورد توجه تیم‌های بزرگی همچون پرسپولیس قرار گرفت و تلاش‌های بسیاری برای پیوستن به این تیم هم انجام گرفت اما با مخالفت مسئولان باشگاه پیکان روبرو شد.

شهریار مغانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با شرایط  پیکان و خودش اظهار داشت: ما بازی خوبی انجام می‌دهیم. متاسفانه بدشانسی گریبانمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفته و امیدوارم به زودی از این شرایط خارج شویم و به روزهای خوبمان برگردیم.

مغانلو درباره اینکه حسین فرکی سرمربی تیم در نشست خبری اعلام کرد برخی از بازیکنان به خاطر توجه تیم های دیگر تمرکز خود را از دست داده اند تصریح کرد: این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از خود آنهایی که شایعه درست می کنند بپرسید.  اصلا این حرف درست نیست. من الان بازیکن پیکان هستم و برای این تیم سرم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم می‌دهم. اینجا باشگاه خودم است و قرارداد دارم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.