کد خبر: 3140تاریخ انتشار : 15:45:13 - یکشنبه 2 فوریه 2020

کمک نفتی در آستانه تزریق به پارس جنوبی /۴۸ساعت تا پولدار شدن شاگردان افاضلی

  کمک مالی به باشگاه پارس جنوبی جم قرار است به زودی در اختیار این باشگاه قرار بگیرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مشکلات مالی پارس جنوبی جم که در نیم فصل دوم تغییر و تحولات زیادی در کادر فنی و همچنین د…

کمک نفتی در آستانه تزریق به پارس جنوبی /۴۸ساعت تا پولدار شدن شاگردان افاضلی

عکس  کمک مالی به باشگاه پارس جنوبی جم قرار است به زودی در اختیار این باشگاه قرار بگیرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مشکلات مالی پارس جنوبی جم که در نیم فصل دوم تغییر و تحولات زیادی در کادر فنی و همچنین در بدنه تیم را به خود دیده، نارضایتی بازیکنان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در پی داشته اما قرار است این مشکلات با کمک مسئولان استانی و تلاش مدیران باشگاه به زودی حل شود.

پرداختی برخی از بازیکنان پارس جنوبی تاکنون به 50 درصد رسیده اما برخی دیگر از بازیکنان 20تا30 درصد گرفته‌اند و بعضی از آنها هم اصلا پولی دریافت نکرده‌اند و علاوه بر این، بازیکنان تازه جذب‌شده تیم هم هنوز پولی دریافت نکرده‌اند. با این وجود  قرار است طبق قول مساعد مدیران هنگام پرداخت باقی‌مانده مطالبات بازیکنان قدیمی‌تر، مطالبات آنها نیز پرداخت شود.

با پیگیری‌های خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس مشخص شد وزارت نفت 10 میلیارد تومان در اختیار استانداری بوشهر قرار داده و استاندار بوشهر نیز قرار است این پول را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به حساب باشگاه پارس جنوبی واریز کند. باشگاه پارس جم نیز در انتظار انجام کارهای اداری انتقال این پول به سر می‌برد و طبق قول مساعد مدیران این باشگاه ظرف 48 ساعت آینده مطالبات بازیکنان بر اساس آنچه که اعلام شده به آنها پرداخت خواهد شد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.