کد خبر: 3190تاریخ انتشار : 14:06:47 - دوشنبه 3 فوریه 2020

رونمایی پیراهن به سبک پرسپولیس؛ انتشار کلیپ قبل از دربی

  مراسم رونمایی از لباس پرسپولیس بعد از بازی با الدحیل برگزار می شود.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شرکت آل اشپورت در نظر دارد که با همکاری باشگاه پرسپولیس، مراسم رونمایی از ل…

رونمایی پیراهن به سبک پرسپولیس؛ انتشار کلیپ قبل از دربی

عکس  مراسم رونمایی از لباس پرسپولیس بعد از بازی با الدحیل برگزار می شود.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شرکت آل اشپورت در نظر دارد که با همکاری باشگاه پرسپولیس، مراسم رونمایی از لباس‌ها را برگزار کند.  این شرکت بنابه دلایلی از جمله رزرو مکان برگزاری و فراهم‌ساختن برخی مقدمات ترجیح داده  که این مراسم بعد از بازی با الدحیل برگزار شود.

شرکت آل اشپورت به باشگاه اعلام کرده که در صورت فراهم‌بودن شرایط مراسمی ویژه در یکی از سالن های بزرگ تهران تدارک دیده خواهد شد.

در جریان این مراسم، از لباس پرسپولیس در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر رونمایی خواهد شد. همچنین قبل از دربی از پیراهن پرسپولیس در  دربی ۹۲ و لیگ قهرمانان آسیا که طرح مشترک و ویژه‌ای خواهد بود از طریق انتشار تصاویر و کلیپ هایی در سایت، اپلیکیشن و اینستاگرام و کانال تلگرام رسمی باشگاه پرسپولیس رونمایی خواهد شد.

از سویی دیگر به رغم انتخاب قبلی باشگاه و شرکت آل اشپورت مبنی بر انتخاب رنگ و طرح جدیدی به عنوان رنگ‌ دوم ‌لباس تیم پرسپولیس با توجه به قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، قرار است طرح و رنگ جدیدی از میان طرح های پیشنهادی آل اشپورت انتخاب شود و بدین ترتیب طرح  لباس دوم به رغم انتخاب های قبلی احتمالا تغییر خواهد کرد.

بر همین اساس امروز طی هماهنگی‌های انجام شده با شرکت آل اشپورت، مقرر گردید آخرین نمونه طرح های این شرکت برای رنگ دوم، به باشگاه ارائه شود تا تصمیمات نهایی با نظر باشگاه اتخاذ گردد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.