کد خبر: 3180تاریخ انتشار : 13:06:07 - دوشنبه 3 فوریه 2020

مستندات احراز مالکیت باشگاه استقلال برای کمپ حجازی در اختیار اداره کل حقوقی و املاک قرار گرفت

  معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس در حال نهایی شدن است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، جمشید تقی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان…

مستندات احراز مالکیت باشگاه استقلال برای کمپ حجازی در اختیار اداره کل حقوقی و املاک قرار گرفت

عکس  معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس در حال نهایی شدن است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرگزاری فارس، جمشید تقی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت های فرهنگی - ورزشی  استقلال و پرسپولیس در حال نهایی شدن است و بعد از هماهنگی های لازم روز برگزاری مجمع عمومی به طور فوق العاده بزودی اعلام می شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود : البته با وجود مصوبات قبلی دو شرکت استقلال و پرسپولیس هنوز برای تشکیل کمیته حسابرسی اقدامی نکرده اند و براساس مصوبه جدید هیات مدیره دو باشگاه آقای رسول پناه از پرسپولیس و کامران منزوی از استقلال به عنوان عضو مالی به این کمیته برای امور حسابرسی معرفی شده اند.

تقی زاده گفت: نکته دیگر در زمینه دارایی های دو باشگاه، ساختمان مرکزی آنهاست که با مصوبه جدید کمیته واگذاری مقرر شد فدراسیون فوتبال نسبت به انتقال قطعی ساختمان های مرکزی متعلق به دوباشگاه استقلال و پرسپولیس اقدام کند. 

مسئول پیگیری واگذاری دوباشگاه استقلال و پرسپولیس تاکید کرد: البته خبر خوب اینکه کمپ  مرحوم حجازی و مستندات احراز مالکیت شرکت فرهنگی ورزشی استقلال در اختیار اداره کل حقوقی و املاک قرار گرفته و ان‌شاالله با طی تشریفات قانونی و بررسی مستندات اقدامات لازم در این مورد صورت گیرد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.