کد خبر: 3268تاریخ انتشار : 10:54:13 - چهارشنبه 5 فوریه 2020

بادامکی: در دربی هیچ تیمی برای باخت به زمین نمی‌آید /بهترین خاطره‌ام گلزنی ایمون زائد است

  بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: انتظار آن است که فوتبال رو به جلو و خوبی بازی کنند. من فکر نمی‌کنم هیچ تیمی برای باخت به زمین نمی‌آید.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

حسین بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با دربی…

بادامکی: در دربی هیچ تیمی برای باخت به زمین نمی‌آید /بهترین خاطره‌ام گلزنی ایمون زائد است

عکس  بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: انتظار آن است که فوتبال رو به جلو و خوبی بازی کنند. من فکر نمی‌کنم هیچ تیمی برای باخت به زمین نمی‌آید.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


حسین بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با دربی پیش رو اظهار داشت: دو تیم با شرایط خوبی به دربی می‌رسند و با تمام حاشیه‌هایی که دو تیم داشتند، عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند. استقلال توانست به مرحله گروهی آسیا صعود کند و پرسپولیس هم دو بازی سخت در لیگ را به سود خود تمام کرد و همه انتظار یک دربی خوب را دارند. 

وی در ادامه افزود: هر دو تیم از لحاظ بازیکن شرایط خوبی دارند و بازیکن‌های جایگزینی که روی نیمکت دارند، می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشند. 

بادامکی در رابطه با مربیان دو تیم نیز گفت: دو مربی اولین تجربه مربیگری در شهرآورد را دارند و شرایط کمی برایشان سخت است و انگیزه جوانی‌ای که دارند و برای پیروزی تلاش می‌کنند و با شناختی که از این مربیان داریم انتظار آن است که فوتبال رو به جلو و خوبی بازی کنند. من فکر نمی‌کنم کسی برای نباختن پا به میدان بگذارد. 

وی در ادامه تصریح کرد: من در چهارده دربی حضور داشتم و اولین و آخرین دربی‌ای که بازی کردم هر دو را پیروز شدم، و بهترین خاطره‌ام از دربی‌ها دربی معروف ایمون‌زائد است که خاطره خیلی خوبی شد. 


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.