کد خبر: 3304تاریخ انتشار : 11:16:17 - پنج‌شنبه 6 فوریه 2020

حاشیه شهرآورد ۹۱/فروش بلیت طبقه دوم در بازار سیاه/ جلوی بدون بلیت‌ها گرفته می‌شود+ تصاویر

  بعضی از افراد سودجو طبق روال گذشته بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی را در بازار سیاه به فروش رساندند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهرآورد تهران از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه ‌آزادی برگزار خواهد شد. این در حال…

حاشیه شهرآورد ۹۱/فروش بلیت طبقه دوم در بازار سیاه/ جلوی بدون بلیت‌ها گرفته می‌شود+ تصاویر

عکس  بعضی از افراد سودجو طبق روال گذشته بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی را در بازار سیاه به فروش رساندند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهرآورد تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه ‌آزادی برگزار خواهد شد. این در حالی است که طبق روال سال‌های گذشته هواداران پرشور استقلال و پرسپولیس از روزهای قبل به ورزشگاه آزادی آمدند تا بتوانند این بازی را تماشا کنند.


* ساعت 9 صبح درهای ورزشگاه به روی هواداران استقلال و پرسپولیس باز شد تا طرفدارانی که بلیت الکترونیکی تهیه کردند بتوانند با کارت ملی وارد سکوها شوند. در حال حاضر محوطه ورزشگاه آزادی بسیار خلوت است و رفته رفته به تعداد هواداران افزوده می‌شود.


* از نکات جالب این بازی می‌توان به فروش بازار سیاه بلیت شهرآورد تهران اشاره کرد که بعضی از افراد سودجو در گوشه‌ای از محوطه ورزشگاه به دنبال فروش بلیت طبقه دوم ورزشگاه هستند. 


* تعداد زیادی از هواداران استقلال و پرسپولیس بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی شدند و منتظر این  هستند تا به هر نحوی این دیدار را از روی سکوها مشاهده کنند.


* از لحاظ امنیتی جو بسیار آرامی در ورزشگاه آزادی حکمفرما است و تمام نیروهای انتظامی مستقر هستند تا مشکلی برای هواداران به وجود نیاید. 


* بعضی از هواداران استقلال و پرسپولیس مشغول استراحت کردن هستند و بعضی‌ از طرفداران هم مثل همیشه به دنبال کری‌خوانی هستند تا این دیدار را جذاب‌تر کنند.


* با اعلام مسؤولان ورزشگاه آزادی کسانی که بلیت ندارند حق ورود به ورزشگاه را ندارند و بعضی از مسؤولین حراست از طریق بلندگو این نکات را اشاره می‌کنند تا تجمع بی‌هدف در ورزشگاه آزادی به وجود نیاید.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.