کد خبر: 3377تاریخ انتشار : 11:17:14 - جمعه 7 فوریه 2020

حلالی: تساوی بیشتر به نفع پرسپولیس بود/ دو مربی بازی شطرنجی انجام دادند

  پیشکسوت فوتبال ایران گفت: با تغییراتی که گل‌محمدی ایجاد کرد، پرسپولیس در ۲۵ دقیقه آخر به بازی مسلط شد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بازی متفاوتی را در دربی دیدیم. هر د…

حلالی: تساوی بیشتر به نفع پرسپولیس بود/ دو مربی بازی شطرنجی انجام دادند

عکس  پیشکسوت فوتبال ایران گفت: با تغییراتی که گل‌محمدی ایجاد کرد، پرسپولیس در 25 دقیقه آخر به بازی مسلط شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استاراسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بازی متفاوتی را در دربی دیدیم. هر دو تیم از نظر شرایط جدولی و فنی شکل خوبی داشتند. دو مربی می‌خواستند در زمین فوتبال بازی کنند. به همین دلیل نسبت به دربی‌های قبلی تنش‌ها کمتر بود. مربیان هم بیشتر فکرشان روی کار فوتبال و فنی بود.

وی افزود: هر دو مربی بازی شطرنجی انجام دادند اما استقلال با برنامه آمده بود. بعضی بازیکنان پرسپولیس روز خوبی نداشتند. به همین دلیل برنامه استقلال به چشم می‌آمد، با 4 دفاع بازی می‌کردیم. استقلال با دو مهاجم. دفاع چپ و راست و در سوی دیگر با حضور دو مهاجم نمی‌توانست خوب جمع شود. این کار را برای پرسپولیس سخت‌تر می‌کرد. از طرفی هافبک‌ها نمی‌توانستند به دفاع  کمک کنند. گاهی اوقات امیری به عقب می‌آمد اما نمی‌توانست خط عرضی را پوشش دهد. 

پیشکسوت فوتبال ایران درباره تعویض‌های گل‌محمدی تصریح کرد: تعویض‌های خوبی داشت. برنامه پرسپولیس زمانی شکل گرفت که رسن، نادری و استوکس اضافه شدند. بر همین اساس دامنه حرکتی اوساگونا کمتر شد، استوکس خیلی خوب در دل مدافعان استقلال حرکت کرد و جنب و جوش خوبی داشت. به همین دلیل پرسپولیس صاحب موقعیت شد. در 25 دقیقه آخر پرسپولیس به بازی مسلط شد و خوب کار کرد.

حلالی یادآور شد: قائدی در این دیدار خطرناک ظاهر شد. وقتی بیرون رفت، دفاع‌ حریف راحت‌تر کار کرد و فشار از روی آنها برداشته شد. در مجموع بازی خوب بود و فکر می‌کنم تساوی به نفع پرسپولیس شد تا استقلال چون ما با اختلاف صدر هستیم. خدا را شکر می‌کنم بازی با نتیجه دو بر یک به پایان نرسید.

وی ادامه داد: استقلال 20 دقیقه آخر بازی را بسته بود چون به سه امتیاز نیاز داشت. اگر این دیدار را می‌باختیم، همانطور که می‌دانید از نظر روحی جمع کردن بازیکنان تا چند مسابقه سخت است. از یکسری بازیکنان مثل مهدی ترابی توقع بالایی دارم اما فوتبال است و این اتفاقات می‌افتد. بازی‌های سخت و فشرده‌ای پرسپولیس دارد و خوب شد این رقابت با تساوی به پایان رسید.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.