کد خبر: 3393تاریخ انتشار : 14:20:49 - جمعه 7 فوریه 2020

مدافع سپاهان با این تیم به امارات نمی‌رود

  مدافع گرجستانی سپاهان اعضای این تیم را درسفر به شهر العین همراهی نمی‌کند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزراش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سپاهان روز گذشته آخرین بازی لیگ برتری خودش را پیش از آغاز مسابقات مرحله گروهی لیگ قه…

مدافع سپاهان با این تیم به امارات نمی‌رود

عکس  مدافع گرجستانی سپاهان اعضای این تیم را درسفر به شهر العین همراهی نمی‌کند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استاربه گزراش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سپاهان روز گذشته آخرین بازی لیگ برتری خودش را پیش از آغاز مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل نفت مسجد سلیمان برگزار کرد و در این بازی بیرون از خانه با نتیجه صفر-صفر متوقف شد.

بازیکنان سپاهان امروز به ریکاوری پرداختند و از فردا تمریناتشان را برای بازی روز سه شنبه مقابل العین امارات آغاز می‌کنند. کاروان سپاهان روز یکشنبه با پرواز اختصاصی که با مساعدت شرکت تابان فراهم شده، از اصفهان راهی شهر العین می‌شود تا اردوی خودش را در این شهر برپا کند.

گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی سپاهان که مدتی از مصدومیت رنج می‌برد، روز گذشته ایران را به مقصد تفلیس ترک کرده تا مدتی زیر نظر پزشک تیم ملی گرجستان به برنامه های درمانی بپردازد. ولسیانی سپس روز دوشنبه از تفلیس به العین می‌رود تا به اردوی تیمش ملحق شود.

به جز گولسیانی، همه بازیکنان سپاهان در سفر روز یکشنبه حاضر خواهند بود.

کاروان سپاهان بر اساس برنامه ریزی پس از انجام بازی با العین، روز 23بهمن راهی دوحه قطر می‌شود. اعضای تیم فوتبال سپاهان پس از تقابل با السد، 29 بهمن به ایران بر می‌گردند تا آماده بازی با پرسپولیس در روز 4اسفند شوند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.