کد خبر: 3479تاریخ انتشار : 9:55:20 - یکشنبه 9 فوریه 2020

لیگ قهرمانان آسیا – گروه A| الشرطه – استقلال؛ پسران آبی‌پوش ایرانی به دنبال دستگیری پلیس عراق

  تیم فوتبال استقلال ایران در اولین مسابقه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه در عراق به مصاف تیم الشرطه (پلیس) خواهد رفت.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اولین روز از مرحله گروهی لیگ قهرمانا…

لیگ قهرمانان آسیا – گروه A| الشرطه – استقلال؛ پسران آبی‌پوش ایرانی به دنبال دستگیری پلیس عراق

عکس  تیم فوتبال استقلال ایران در اولین مسابقه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه در عراق به مصاف تیم الشرطه (پلیس) خواهد رفت.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اولین روز از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از روز دوشنبه 21 بهمن آغاز می‌شود. استقلال ایران در گروه A ساعت 18 در شهر عراق به مصاف تیم الشرطه این کشور خواهد رفت. مسابقه‌ای که قرار بود در شهر کربلا برگزار شود اما محل برگزاری مسابقه به اربیل منتقل شد. آبی پوشان برای رسیدن به این مرحله در پلی آف الکویت کویت و الریان قطر را شکست داد. 

استقلال در لیگ برتر هم نتایج خوبی گرفت و در آخرین بازی مقابل پرسپولیس در حالیکه از حریف پیش بود، هم به نتیجه مساوی رسید. اکنون آبی پوشان می‌خواهند گام اول را در آسیا محکم بردارند. جاسم کرار بازیکن اسبق استقلال به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیم الشرطه را همراهی کند. استقلال هم ممکن است شیخ دیاباته را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشد با این حال ارسلان مطهری مهاجم جدید و ایرانی استقلال در بازی با پرسپولیس نشان داد که یک مهاجم فرصت شناس است. مهدی قائدی هم به قول فرهاد مجیدی مثل نیمار برای آبی پوشان بازی خواهد کرد. 

بازی‌های اول در مرحله گروهی بسیار سخت است به خصوص اینکه بازی در خانه حریف است. آبی پوشان اگر مثل بازی های گذشته یکدل و متحد در میدان حاضر شوند می‌تواننداز  الشرطه( پلیس) عراق امتیاز بگیرند. پیروزی در این بازی ایده‌آل ترین نتیجه برای پسران آبی پوش ایرانی محسوب می‌شود اما مساوی هم نتیجه بدی نیست. استقلال در بازی با الریان قطر نشان داد که چقدر سرحال و آماده است و می‌تواند مقابل تیم های متمول آسیایی هم بازی‌ زیبایی را به نمایش بگذارد اما حکایت فوتبال عراق متفاوت است.

فوتبال عراق هم مثل فوتبال ایران بیشتر مبتنی بر قدرت بدنی و خلاقیت فردی است. بخصوص اینکه در مقدماتی جام جهانی نیز تیم های ملی دو کشور با یکدیگر همگروه هستند. امیدواریم استقلال مسابقات آسیایی‌اش را با یک برد شروع کند. دستگیری پلیس عراق در اولین بازی توسط پسران آبی پوش ایران نتیجه‌ای است که تمامی فوتبال کشورمان را خوشحال می‌کند. قطعا تمام فوتبالدوستان ایرانی از این پیروزی خوشحال خواهند شد.

استقلال با 37 گل زده خطرناک ترین خط حمله لیگ برتر ما را دارد و مهار این خط آتش برای پلیس عراق آسان نخواهد بود.

دیگر مسابقه این گروه بین دو تیم الوحده امارات و الاهلی عربستان از ساعت 19:05 در امارات آغاز می شود.

اسامی داوران اردنی مسابقه استقلال ایران و پلیس عراق به این شرح است:

داور: احمد فیصل محمد الاعلی

کمک ها: محمود طاهر محمد ابوطاهر – عابد الرحمان ناجی عاجل

داور چهارم: علی ردا از لبنان

ناظر داوری: کریشنا ویزوا از سنگاپوری

نماینده مسابقه: خالد عبدالکافی بشیر از لبنان


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.