کد خبر: 3552تاریخ انتشار : 18:06:00 - دوشنبه 10 فوریه 2020

حسن روحانی مرد مذاکره به نفع دشمن!

به نام خدا و برای خدا 
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
رییس جمهور ۹ دی ۹۸ شرایط فعلی کشور را شرایط جنگی اعلان کرده، حرف درستی است، اما آیا حسن روحانی مرد شرایط جنگی است؟بررسی کارنامه حسن روحانی در دوران دفاع مقدس،…

حسن روحانی مرد مذاکره به نفع دشمن!

به نام خدا و براي خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رييس جمهور 9 دي 98 شرايط فعلي کشور را شرايط جنگي اعلان کرده، حرف درستي است، اما آيا حسن روحاني مرد شرايط جنگي است؟

بررسي کارنامه حسن روحاني در دوران دفاع مقدس، گوياي اين است، که او نه تنها مرد شرايط جنگي نيست، بلکه در موارد متعدد، در کنار دشمن بر عليه امام و انقلاب اسلامي اقدام کرده است!

حسن روحاني در دفاع مقدس، با هدايت مرحوم رفسنجاني جمع عقلا را با حضور تعدادي از نمايندگان مجلس، بر ضد جنگ تشکيل و در ادامه با عناصر سطح بالاي سازمان جاسوسي موساد اسراييل، در فرانسه جلسه سري بر عليه امام و جنگ تشکيل داد، ولذا هدف او در شرايط جنگي امروز هم، پيرامون مذاکره براي کاستن از قدرت موشکي و منطقه اي ايران براي رضايت کدخدا(آمريکا) است!

پس، حسن روحاني مرد شرايط جنگي نيست، زيرا در زمان جنگ، فاصله اش با خطوط مقدم جبهه بيش از 40 کيلومتر بود، آنقدر که بوي باروت هم به مشامش نمي‌رسيد و حتي مغرورانه از غذاي روزانه رزمندگان هم نمي‌خورد!

حسن روحاني در زمان رياست جمهوريش هم، وقتي خوزستان را سيل فرا گرفت، براي تفريح به قشم رفت و امروز هم وقتي آلوگي هوا، نفس مردم تهران را بند آورده، به محمودآباد شمال سفر نمود! ولذا او مرد جنگ اقتصادي هم نيست و بايد، تيغ را از دست زنگي مست، خارج کرد.

والسلام

نظرات بسته شده است.