کد خبر: 3524تاریخ انتشار : 10:41:50 - دوشنبه 10 فوریه 2020

فنونی‌زاده:‌ پرسپولیس مقابل الدحیل به روش کی‌روش بازی کند

  پیشکسوت پرسپولیس گفت:‌ پرسپولیس در بازی با الدحیل قطر باید به روش کی‌روش مقابل حریف قدرتمندش بازی کند.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مسابقه سه‌شنبه پرسپولیس ایران با ال…

فنونی‌زاده:‌ پرسپولیس مقابل الدحیل به روش کی‌روش بازی کند

عکس  پیشکسوت پرسپولیس گفت:‌ پرسپولیس در بازی با الدحیل قطر باید به روش کی‌روش مقابل حریف قدرتمندش بازی کند.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مسابقه سه‌شنبه پرسپولیس ایران با الدحیل قطر اظهار داشت: از نظر آمار پرسپولیس مقابل الدحیل نتایج یکسانی گرفته یعنی برد، باخت و مساوی‌اش تقریبا مساوی و برابر است. الدحیل یک تیم پول‌دار و قدرتمند است که بازیکنان خارجی با کیفیتی هم در اختیار دارد.

وی افزود: در بازی اول ما در خانه حریفان بازی می‌کنیم و بازی‌های برگشت هم هنوز مشخص نیست که در ایران برگزار شود. اگر مسابقات برگشت در کشور سوم برگزار شود شرایط برای صعود بسیار سخت‌تر خواهد بود.

فنونی‌زاده با اشاره شرایط فنی پرسپولیس عنوان کرد: فکر می‌کنم گل‌محمدی تغییراتی در ترکیب پرسپولیس بدهد شاید بشار رسن و استوکس در ترکیب اصلی قرار بگیرند باید نظر آقا یحیی در این مورد چیست. ولی به عقیده من پرسپولیس مقابل این تیم قطری بهتر است به روش کی‌روش بازی کند یعنی خوب دفاع کند و در ضدحملات موفق باشد. الدحیل فوق‌العاده قدرتمند است اما پرسپولیس هم می‌تواند در حملات خطرناک عمل کند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد:‌پرسپولیس نباید بی‌محابا مقابل الدحیل بازی کند فصل گذشته هم الدحیل را در تهران بردیم اما در قطر کار سخت بود فکر می‌کنم آقا یحیی باید در اولین بازی دست به عصا باشد و محتاطانه تیمش را به میدان بفرستد. 

وی با اشاره به شرایط آب‌وهوای خوب کشورهای عربی در این مقطع سال گفت: در حال حاضر هوا در کشورهای عربی خوب و مناسب است و تغذیه و زمین بازی هم مطلوب هستند و این شرایط برای پرسپولیس می‌تواند ایده‌آل باشد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام

نظرات بسته شده است.